Dizajn dvojizbového bytu 55 m2. m.

Dizajn dvojizbového bytu v dome série P-44 bol navrhnutý pre mladú rodinu, v ktorej je už jedno dieťa a tešia sa na doplnenie. Majitelia bytu mali do určitej miery šťastie: na rozdiel od mnohých iných domov, v ich dome sú podlahy aj steny hladké, bez rozdielov. Podlahy sú rovné, odchýlky nikdy nedosiahli hodnoty viac ako dva centimetre.

Balkón bol okamžite rozhodnutý byť prepracovaný a izolovaný - štandardný dizajn s použitím hliníka nedrží teplo, je vyfúknutý a zamrzne v zime.

Dizajn bytu je 55 m2. nebolo možné využiť výhody slobodného plánovania, a aby sme vytvorili moderný obytný priestor, museli sme sa uchýliť k demontáži niektorých stien, najmä k balkónu, kde bola nainštalovaná „francúzska jednotka“. Nízke stropy tiež obmedzili predstavivosť dizajnérov.

Vstupný priestor

Na uskladnenie vrchného oblečenia a obuvi vo vstupnom priestore je dvojizbový apartmán v dome série P-44 vybavený priestrannou šatníkovou skriňou, doplnenou o entresol.

S cieľom vizuálne kombinovať miestnosti a tým rozšíriť priestor, sú rovnaké aktívne farby použité v dizajne chodby ako v obývacej izbe, ktorá tiež slúži ako spálňa pre manželov.

Smerovač a server boli skryté v uzavretej polici, aby sa znížilo hlukové zaťaženie, a elektrický panel bol pokrytý špeciálnou obrazovkou, ktorá okrem dekoratívnej funkcie vykonáva úplne užitočnú obrazovku: môže uložiť noviny alebo niektoré drobnosti.

Obývacia izba

Škôlka v dvojizbovom byte je izolovaná od ostatných miestností, zatiaľ čo obývacia izba musí súčasne plniť funkcie manželskej spálne. Tu bolo potrebné namontovať skrinky na knihy a oblečenie, komodu na posteľnú bielizeň, pohodlné miesto na spanie a štúdio pre majstra domu, bez ktorého nemohol urobiť.

Pretože výška stropov je malá, vstavané lampy a lustre neboli použité, namiesto toho zavesili stropné svietidlá.

A TV stojan, a police nad ním, rovnako ako nejaký iný nábytok používaný v dizajne bytu 55 metrov štvorcových. m., vyrobené špeciálne pre projekt podľa náčrtkov projektanta. Napríklad, regál je hlavným prvkom obývačky, prideľuje štúdiu v samostatnej oblasti. Pre pracovnú plochu slúži stojan ako skrinka, kde sa dajú uložiť dokumenty a knihy, a pre obývaciu izbu - spálňu je nočný stolík.

Hlavná sémantická záťaž v dizajne dvojizbového bytu v dome série P-44 je farebná. Na bielom pozadí, steny sú celkom svetlé tyrkysové a bohaté hnedý vzhľad aktívny, a zároveň nespôsobuje podráždenie alebo únavu.

Ďalším vrcholom projektu je možnosť vyzdobiť steny obývacej izby podľa vašich predstáv umiestnením fotografií, kresieb alebo plagátov na špeciálne „fixovaný“ reťazec.

Kuchyňa a jedálenský kút

Proti bielym stenám, jasne zelená zástera vyniká živo, pripomínajúca farbu letnej lúky a prispievajú k plochému dizajnu 55 metrov štvorcových. Pozrite sa na dotyk ekologického štýlu.

Malá kuchynská miestnosť sa zdá byť priestrannejšia vďaka použitiu lesklých fasád vo výzdobe nábytku.

To tiež stálo stropné svietidlá, a len nad stolom je pevné stropné zavesenie, ďalšie osvetlenie jedálenskej skupiny a vizuálne odlíšiť ju v samostatnej oblasti.

Aby sa miestnosť zdala priestrannejšia, dvere boli odstránené a kuchyňa a vstupné priestory boli týmto spôsobom spojené.

škôlka

Pri zariaďovaní škôlky v dvojizbovom byte dizajnéri brali do úvahy aj záujmy nenarodeného dieťaťa - umiestnili rovnaké skrine do blízkosti okna, vytvorili pracovný priestor pozdĺž veľkého okna, kde sa dvaja ľudia môžu zmestiť súčasne, a drevené poschodové lôžko vpravo od vchodu.

V dôsledku toho bol stred miestnosti voľný a na podlahe sa na podlahe vyznačoval jasne zelený koberec.

Inštalatérska miestnosť

Pri vývoji dizajnu dvojizbového bytu v dome série P-44 bolo rozhodnuté spojiť kúpeľňu s WC, pričom vyhral na námestí.

Vo výslednom spoločnom priestore sa nachádza veľké umývadlo s pohodlným bočným stolom a práčka je pod ním ukrytá.

Kombinácia bielej a modrej farby je príjemná na pohľad a osviežujúca.

Zanechajte Svoj Komentár