Podkrovný byt interiér 40 m2

Apartmán 40 m2 nachádza sa v dome postavenom pred revolúciou. Bol to tento dom, a tiež miesto, kde sa nachádza - v centre mesta - a dal hlavnú myšlienku interiéru. Po odstránení všetkých nepotrebných konštrukčných prvkov sa otvorili staré domové konštrukcie. Stali sa ozdobnými akcentmi v interiéri zrekonštruovaného bytu.

Po rekonštrukcii v byte 40 m2 spálňa sa presťahovala na miesto kuchyne. Hlavný obytný priestor je rozdelený do dvoch hlavných oblastí: obývacia izba a kuchynský kútik.

Obývacia izba

Hlavným dekoratívnym prízvukom obývacej izby v podkroví interiéru je prírodná koža v blízkosti pohovky, ktorá je centrom celého bytu. Na ňom sa môžete pozerať na televíziu, premýšľať o jazykoch ohňa tancujúcich v krbe, a cez zväčšené otváranie okien a veľkých balkónových dverí sa obývacia izba vizuálne spája s vnútorným nádvorím domu, ktoré vytvára náladu v byte.

Po reštaurátorských prácach sa ukázali byť viditeľné hrubé steny starej tehly. Toto sa stalo hlavným podkrovným interiérom.

Dojem stien bol posilnený položením časti podlahy - na balkóne a na chodbe - dlažobnými kameňmi.

Na chodbe

Koridor dosť nešťastných rozmerov - pretiahnutý a úzky - bol vizuálne korigovaný pomocou veľkých zrkadiel.

spálne

Rúry v spálni zostali v nedohľadne, aby sa neznížil objem miestnosti, a premenili ich na štýlový vešiak. Takto sa podarilo vytvoriť moderný interiér, zachovať prvky staroveku.

kúpeľňa

Kúpeľňa je oddelená sklenenou priečkou, ktorá opticky zväčšuje svoju malú veľkosť.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár