Bytový dizajn v štýle Provence

Bežný byt so štandardnou dispozíciou bol upravený podľa vkusu zákazníka. Priemyselné a moderné štýly, ako je loft a high-tech, boli okamžite odmietnuté, a ako výsledok starostlivý výber štýlu Provence v interiéri bytu bol vybraný ako preferovaný.

Výsledkom bol pohodlný obytný priestor, kde bolo miesto pre oddelenú spálňu, pohodlnú kuchyňu - jedáleň, salónik a dokonca plnohodnotnú šatňu.

Dizajn apartmánu v štýle Provence umožňuje, aby bol útulný, uvoľnený, jednoduchý, bez zbytočnej náročnosti. V takomto dome sa cítite jednoducho, nechcete tu odísť. Pridávajúc niektoré prvky štýlu krajiny a škandinávskeho štýlu, pridali požadovanú rozmanitosť a dynamiku. Biela farba dodáva pocit priestrannosti a čistoty.

Na vytvorenie provensálskeho štýlu v interiéri bytu boli demontované štandardné priečky a bol získaný byt s neobvyklým plánom s mnohými zónami rôznej funkčnosti. Šatňa a kúpeľňa zároveň zmenili obrysy.

Na chodbe, nie je jeden centimeter priestoru zbytočné: vedľa dverí do kúpeľne, vstavané skrine sa objavil, v ktorom si môžete uložiť topánky, tašky a ďalšie potrebné položky.

Rešpektuje sa aj štýl Provence v interiéri bytu - horné časti dverí sú presklené a zdobené dekoratívnou dispozíciou, veľmi charakteristickou pre francúzsku dedinu.

V šatni sa nachádza veľa výsuvných košov, prútov a ďalších moderných zariadení na pohodlné uloženie oblečenia.

Pri vytváraní osvetľovacích schém pre návrh bytu v štýle Provence sme sa snažili dodržiavať princíp maximálnej funkčnosti. Reflektory poskytujú rovnomerné osvetlenie, lustre poskytujú osvetlenie pre jednotlivé oblasti. Špeciálne spínače umožňujú ovládať svetlo odkiaľkoľvek v byte: zapnúť ho na chodbe, môžete ho vypnúť z obývačky a naopak.

Výsledkom zmien bola jasná miestnosť plná priestoru a vzduchu. Dizajn apartmánu v štýle Provence plne využíva všetky možnosti areálu: po odstránení okenného bloku sú na balkóne vybavené rekreačným priestorom.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár