Bytový dizajn 31 námestí. so samostatnou spálňou

Bytový dizajn 31 námestí. m. neštandardné, pretože rieši náročnú úlohu vytvoriť útulný a pohodlný životný priestor v malej oblasti. Nie je možné ubytovať veľké pohovky a veľké skrinky, nemôžete použiť tmavé farby vo výzdobe.

Na začiatku museli byť priestory prepracované, aby sa oddelil oddelený priestor na spanie a aby sa malá kuchyňa premenila na priestrannú kuchyňu - obývaciu izbu. Byt mal spočiatku „chybu“ - uhlovú polohu, vďaka ktorej bola miestnosť chladnejšia ako tie, ktoré sa nachádzajú „v zadnej časti domu“. Okrem toho, prítomnosť dvoch okien v tej istej miestnosti neumožnila správne usporiadať nábytok, jesť užitočnú plochu steny.

Túto nevýhodu bolo možné premeniť na dôstojnosť: dizajn spálne jednoizbového bytu sa ukázal byť svetlom a svetlom - koniec koncov má plnohodnotné otváranie okien! Steny, ktoré idú von, dodatočne izolované.

Dizajn bytu je 31m2. Stravovanie nebolo zabezpečené, pretože sa ukázalo, že nie je potrebné - majitelia dávajú prednosť pred domom. Raňajky sa podávajú na ploche pri okne obývacej izby alebo na malom štvorcovom stole, ktorý slúži ako konferenčný stolík pri pohovke.

Pre majster knižnicu a veľkú zbierku divov, ktoré prinášajú z dlhých ciest, postavili šatníkový stojan vysoko k stropu. Biela farba skrine proti bielym stenám ju robí takmer nepostrehnuteľnou, priehľadné sklenené „dvere“ zvyšujú pocit ľahkosti. Knihy a suveníry prichádzajú do popredia v takomto rozhodnutí a stávajú sa skutočnými umeleckými predmetmi v interiéri miestnosti.

Vo výzdobe obývacej izby sa textil nepoužíva - a to je ďalší spôsob, ako vizuálne zvýšiť malú plochu. Záclony, záclony, záclony vyzerajú krásne, dodávajú pohodlie, ale samozrejme „konzumujú“ veľkosť miestnosti a znižujú svetelný tok. Tu sa všetko urobilo, aby sa to zvýšilo: balkónové dvere sú kompletne sklenené a bolo by nesprávne, keby sa to opieralo o tie najkrajšie záclony. A aby okno vyzeralo dekoratívne, urobili na okuliaroch zlaté rozloženie.

V obývacej izbe kvôli veľkej presklenej ploche počas dňa je veľmi ľahké a nie je potrebný veľký počet lámp. Muránsky luster čiernej farby priniesli majstri z Benátok a ručne ručne vyrobili remeselníci.

Tapety sú navrhnuté holandským dizajnérom, majú objemovú štruktúru a pripomínajú mäkkú, jemne vyčinenú kožu. To dáva bytu dizajn 31 m2. m. určitú sofistikovanosť.

V kuchyni je všetko, čo hosteska potrebuje, dokonca aj umývačka riadu. Pracovná plocha je umiestnená pozdĺž okna: to umožňuje použitie plochy parapetu, čím sa šetrí priestor. Ergonómia kuchyne je vypočítaná na centimeter: je veľmi pohodlné pracovať tu.

Hlavná biela je doplnená kontrastnou čiernou farbou v kuchyni: kamenná doska a kľučky dverí kuchynských skriniek v antracitovej farbe podčiarkujú geometriu priestoru.

Fasády z ľahkého nábytku vyzerajú veľmi štýlovo, aj keď sú lacné: takmer všetko bolo zakúpené v IKEA. Tento nábytok, ktorý je udržiavaný v rovnakom štýle, nevyzerá objemne a predstavuje obmedzenú závažnosť klasického štýlu v interiéri. Dizajn spálne štúdio bytu tiež používa ľahký nábytok.

Dizajn spálne jednoizbového bytu sa neuskutočnil bez textilu: mäkké záhyby záclon s grafickým čiernobielym vzorom odrážajú prikrývku na širokej posteli a spoločne vytvárajú atmosféru pokoja a pohodlia.

Pre kúpeľňu boli ako osvetlenie plánované vitráže, avšak pri cestovaní do Istanbulu majitelia zasiahli zaujímavé zariadenia z veľkého množstva okuliarov s kovanými železnými prvkami. Teraz sa tieto lampy stali jedným z vrcholov interiéru.

Zanechajte Svoj Komentár