Dizajn bytu v stredomorskom štýle 70 m2. m.

V zime chcem hlavne teplo a pohodlie. Nie každý má možnosť stráviť zimu pri mori, ale vydať sa byt v stredomorskom štýle môže ktokoľvek, kto začal opravy doma. Rekonštrukcia a niektoré techniky zdobenia vytvoria v južnom mori v južnej časti mora príjemnú atmosféru.

Bytový dizajn 70 m2. m. vyhotovené v štýle gréckych ostrovov. Majitelia bytu často navštívil tam, a miloval tieto miesta. Po každodennej práci je príjemné vrátiť sa do domu, kde vládne letná nálada. Úlohou špecialistov bola reálna tvorba štýlu v podmienkach obyčajného mestského bytu.

dispozície

Ak chcete zvýšiť kuchyňu, museli sme odviezť časť priestoru z chodby. Stredomorský dizajn vyžaduje priestranné izby, takže počet kúpeľní (boli dve) museli byť obetované v záujme kvality - boli kombinované. Spálňa je zároveň mierne zmenšená.

Môžete dosiahnuť pocit voľného priestoru nielen zvýšením priestoru, ale aj kompetentným „skrývaním“ všetkého, čo je zbytočné z očí. Obývacia izba má štúdiu - ale nie je vidieť, pretože je ukrytá v špeciálnom šatníku. V spálni sa schovával toaletný stolík - čo umožnilo vizuálne zväčšiť miestnosti.

farba

Biely a svetlý tyrkysový sú základné farby používané vbyt design 70m2. m. Sú charakteristické pre vybraný štýl a navyše vizuálne rozširujú priestor. Modré dvere a žlté vankúše slúžia ako výrazné farebné akcenty a výrazne oživujú životné prostredie.

nábytok

Štýl zahŕňa použitie prírodných materiálov vo všetkom, vrátane nábytku. Tiež potrebné detail - použitie starých položiek s jeho históriou. Stôl v jedálenskom priestore je umelo starý a natretý bielou farbou. Je obklopený bielymi stoličkami. Pohovka má mliečny odtieň, ktorý umožňuje, aby sa nestratil na pozadí bielych stien.

svetlý

Do byt v stredomorskom štýle bolo tam veľa svetla, v obývacej izbe viselo niekoľko jednoduchých lámp, ktoré sa podobali papierovým lampám. Zdôrazňujú ľahkosť interiéru. Jedálenský kút je zvýraznený závesom s tkaným tienidlom, tradičným pre rustikálny interiér. Naznačuje blízkosť k prírode. Luster s ventilátorom v spálni vytvára pocit ľahkého morského vánku.

výzdoba

Stredomorský dizajn umožňuje použitie prvkov mora v interiéri, a táto technika sa používa pri zdobení tohto bytu. Obrazy zobrazujúce krajiny Grécka, loď na krbe vyzerajú veľmi organicky a pripomínajú letné prázdniny.

Aby sa slnečné svetlo na svojej ceste nestretlo s prekážkami, namiesto obvyklých hrubých závesov na oknách - svetlý tyrkysový tyl. Biela a modrá v interiéri, drevené žalúzie, stropné trámy, bielenie stien a morských prvkov dekoru - to všetko spolu vytvárabyt design 70m2. m.atmosféra letných prázdnin na stredomorských ostrovoch.

kúpeľňa

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár