Interiérový dizajn 3-izbového bytu 100 m2. m.

Niektoré štýly v dizajne priestorov sú vždy milované dizajnérmi, ale niekedy sa náhle stanú obľúbenými a stanú sa obzvlášť relevantnými. To je presne to, čo sa stalo so škandinávskym, ktorý sa stal trendom sezóny. Byt o výmere 100 m2. m. vyrobené presne v tomto štýle.

Interiér 3-izbového bytu v Petrohrade to dopadlo dosť škandinávsky, možno preto, že toto mesto je severným hlavným mestom Ruska. Steny snehovej farby umožňujú odľahčiť miestnosť, ale aby sa nevytváral pocit ľadovej rozlohy, v byt design 100 m2. m. použili jasné, teplé farebné kombinácie v objektoch dekoru a nábytku.

Neobvyklá a zaujímavá kombinácia lacných predmetov z obľúbeného obchodného domu IKEA s exkluzívnymi vlastníkmi, ktorí sú vlastníkmi dlhé roky. V interiéri sa tak objavili lacné lampy IKEA, ktoré kontrastovali s jasnými príveskami z muránskeho skla, ktoré patria majiteľom.

nábytok

Nábytok v interiér 3-izbového bytu má svetlé farby a jednoduché tvary. Zároveň je pohodlný a pomerne kompaktný, vďaka čomu sa izby javia ako priestrannejšie, než v skutočnosti sú.

farba

Pre škandinávsky štýl sa vyznačuje jasným rozsahom farieb av tomto prípade sa toto pravidlo dodržiava. Aby však atmosféra nebola príliš monotónna a nudná, dizajn 3-izbového bytu boli aplikované jasné dotyky: dekoratívne vankúše, plagáty aktívnych tónov na stenách a dokonca farebný nábytok, napríklad pri kuchynskom stole nenájdete dve stoličky rovnakej farby alebo tvaru.

Vzory a ozdoby

Hlavnými motívmi vzorov boli školská geometria: rohy, trojuholníky a ich kombinácie zdobia podlahy aj textílie, ktoré sú v tomto prípade vyrobené z prírodných tkanín. Interiér 3-izbového bytu Ukázalo sa, že je skutočne škandinávsky: ľahký, priestranný, pokojný a zároveň expresívny vďaka geometrickým vzorom a jasným farbám dekoratívnych prvkov.

kúpeľňa

spálne

Detská izba

dispozície

Zanechajte Svoj Komentár