Neoklasicizmus v dizajne bytu pre mladého muža 55 metrov štvorcových. m.

Dizajnový byt pre mladého mužaktorý oceňuje dobrú architektúru a miluje cestovanie po svete, mal odrážať svoje závislosti. Preto sme si vybrali neoklasicizmus Francúzska: okná „na podlahu“, prírodné materiály, vysoký strop, výlisky zo sadry, povinné okenice na oknách. Byt našťastie splnil všetky potrebné podmienky, pretože sa nachádzal v dome postavenom na začiatku minulého storočia.

Hlavný farebný odtieň v bytový dizajn pre mladého muža - biely obľúbený dizajnérov. To nám umožňuje sledovať hru svetla, používať farebné akcenty, zdôrazňuje geometrický charakter architektonických foriem a konvexnosť štukových výliskov.

V tomto kontexte je čierna kocka kontrastná, v ktorej je celá „pomocná“ časť bytu sústredená - kuchynské spotrebiče, vodovodné armatúry, kotolňa a práčovňa.

Má tiež malý šatník a šatník, do ktorého je vstup z chodby, obsahuje vrchné oblečenie.

Táto čierna kocka je centrom dizajnový byt pre mladého muža, Všetko ostatné je umiestnené okolo. Na jednej strane je spálňa, doplnená o malú domácu kanceláriu, na druhej strane - jedálenský kút, v ktorom je jedálenský stôl spojený s kuchynským ostrovom, ktorý zahŕňa nielen sporák, ale aj umývadlo a pracovný povrch.

Medzi nimi bolo miesto pre kreslá v blízkosti ohniska na biopalivá a projektora, ktoré tvorili relaxačnú zónu.

Zanechajte Svoj Komentár