Interiérový dizajn dvojizbového bytu v pastelových farbách

Interiérový dizajn dvojizbového bytu vyzerá eklekticky. Spája v sebe dva skôr blízke štýly, francúzsku a taliansku provensálsku, s geograficky aj štýlovo studenými škandinávskymi štýlmi ďaleko od nich. Kombinuje ich využitie predovšetkým v dizajne vidieckeho bývania, skôr než v mestských bytoch.

Interiér v pastelových farbách nesie v sebe znaky všetkých troch štýlov krajiny. Je založený na prírodných materiáloch: drevo, keramické obklady, textílie rôznych textúr. Farby sú "práškové", mäkké, veľmi ľahké, ale charakteristické provensálskym štýlom: modrá, pistácie, hnedá.

interiérový dizajn dvojizbový byt Použil sa starý architektonický spôsob usporiadania priestoru: obývacia izba, jedáleň a kuchynské priestory sú navlečené na jednej spoločnej osi a tvoria enfilade. To dodáva priestor a vytvára pocit "vzdušnosti".

Každá zóna má svoj vlastný "čip" v dizajne, jeho ťažisko, hociinteriér v pastelových farbách vyzerá ako jeden celok. V obývacej izbe - pohovka, nízky konferenčný stolík a dve stoličky v škandinávskom štýle.

V jedálni je okrúhly stôl, v ktorom sa dá ubytovať až šesť osôb. Stojí na centrálnej osi a je prvý, kto udeľuje návštevníkov do bytu. Umelo starnúce biele stoličky tradičného stredomorského pobrežia tvoria s ním elegantnú skupinu, ktorá vytvára všeobecný tón interiér v pastelových farbách.

Kuchynská zóna má svoje vlastné centrum príťažlivosti - ostrov, ktorý kombinuje barový pult a varnú dosku. Môžete si urobiť raňajky a zjesť sa tam.

interiérový dizajn dvojizbový byt Škandinávske motívy sa používajú aj v dizajne spálne (hlava postele) a balkóna. V druhom sa nám podarilo rozlíšiť dve funkčné oblasti: štúdiu, ktorá je prístupná zo spálne, a salónik, ktorý sa dostane z obývačky. Tieto zóny sú rozdelené škandinávskou zásuvkou, nad ktorou sú zavesené police. Môžu ukladať knihy alebo pestovať zelené.

Balkón interiér s pracovným priestorom a posedením.

Elegantná kúpeľňa je zdobená keramickými panelmi v štýle „patchwork“ a smaragdová farba obrubníka pod umývadlom pripomína zelené kopce Talianska. Obrazovka pod kúpeľňou, vyrobená z dreva, predstavuje škandinávsky štýl v tejto miestnosti.

Zanechajte Svoj Komentár