Dizajn v 3-izbovom byte: minimalizmus a klasika

Dizajn v 3-izbovom apartmáne bola vytvorená manželkou majiteľa, učiteľkou dizajnu na umeleckej akadémii. Pôvodne mal byt klasickú dispozíciu „koridoru“. Aktualizácia začala kompromisom: minimalizmus a klasika - toto sú dva štýly, ktoré kombinovali všetko, čo sa páčilo obom manželom. Preferencie majiteľa - modernita, minimálny nábytok, maximálny otvorený priestor. Hosteska snívala o zachovaní ducha starého bývania v Moskve.

základ 3-izbový dizajn bytu sa stala klasickou úpravou. Neutrálna biela farba sa stala podkladom pre hranie s dizajnovými nápadmi, stelesnenými v odvážnom plánovaní miestností a nábytku s jasnou osobnosťou.

Výmera starého bytu je cca 100m2. m., ktoré poskytli príležitosti na experimenty. Funkčnosť však bola v popredí, pretože majitelia majú dve deti a každý člen rodiny potrebuje miesto na svoje obľúbené aktivity.

Kombinácia minimalizmu a klasiky v počiatočnom štádiu sa prejavovala v neštandardnom usporiadaní: odišli z jednej steny, medzi chodbou a kuchyňou-obývacou izbou, samotná chodba bola rozdelená pomocou skriňových otvorov v dvoch smeroch, čím sa zväčšila plocha kuchyne. Tak, s minimom nábytku dostal maximálny komfort.

V dizajne 3-izbový byt Pre dokončenie podlahy používali klasický prírodný dub - trvanlivý, tradičný a veľmi krásny. Aura moskovskej staroveku drží jedinečné zrkadlo, upevnené nad konzolou - akonáhle sa na ňu pozrela prababička hostesky.

Na pláne bytu majitelia našli krb a komín, následne položil niekto z nájomcov. Vyčistili ho, vyzdobili ho klasickým portálom z mramoru a muriva a teraz sa okolo neho milujú členovia rodiny a ich priatelia.

Pomocou kombinácie dvoch štýlov, minimalizmu a klasikyĽahko sa zmestí do obytného priestoru a historických batérií, vyrobených v prvej polovici dvadsiateho storočia, a moderných svetiel slávnej japonskej návrhárky Miyaki.

Tabuľka, ktorá môže zvýšiť svoju výšku, vykonáva dve funkcie naraz: môže to byť časopis alebo jedálenský stôl.

Kitchen.

V spálni.

Detská izba pre dve dievčatá.

Kúpeľňa.

Pozrite si video: 3 IZBOVÝ BYT, KEŽMARSKÁ, KOŠICE ZÁPAD (Apríl 2020).

Zanechajte Svoj Komentár