Interiérový dizajn dvojizbový Chruščov 45 m2. m.

Interiér dvojizbového ChruščovaKdysi vo vlastníctve staršieho muža sa úplne zmenila, keď sa mladé dievča stalo jeho milenkou. Byt dedka, ktorý sa skladal z dvoch izieb s nepohodlnými úzkymi priechodmi medzi nimi, bol úplne prepracovaný.

Bytový dizajn 45 m2. m. Bola vyvinutá s prihliadnutím na záujmy jej nájomcov a povolanie mladého muža, priateľky hostesky, zahŕňa dočasnú premenu obývacej izby na nahrávacie štúdio alebo bicyklový workshop. Je potrebné odstrániť konferenčný stolík a vytvoriť voľné miesto, kde môžete vykonávať akúkoľvek prácu.

Interiér dvojizbového Chruščova značne sa zmenili po tom, čo boli staré plátna so stopami minulých únikov nahradené moderným úsekom a steny boli natreté svetlosivou farbou: byt sa hneď stal ľahším a zdalo sa viac.

Bytový dizajn 45 m2. m. úplne zmenila jeho funkčnosť a vzhľad. Najvýznamnejšie zmeny boli kúpeľňa a vchod. Na chodbe sa objavila priestranná vstavaná šatníková skriňa, aj keď kúpeľňa bola zmenšená o meter.

Podlaha je z vysokopevnostného laminátu. Nielen že bude trvať dlho - ani ostré päty hostesky na ňom nenechajú žiadne stopy.

interiér dvojizbový Chruščov Po jeho oprave perfektne sedí nábytok Ikea. Ale on sa stal štandardom a neosobným: hosteska vyzdobila spálňu svojím portrétom, obývacia izba s obrázkom z Tsarskoe Selo. Rámy „starožitnosti“, v ktorých boli umiestnené fotografie a avantgardné obrazy milé srdcu hostesky, sa stali príjemnými dekoratívnymi akcentmi.

bytový dizajn 45m2. m. použité podlahové vázy, ktoré dávajú zvláštny šarm.

Zanechajte Svoj Komentár