Interiér trojizbového bytu 57 námestia. m.

Interiér trojizbového bytu 57 námestia. mHotel je zariadený v minimalistickom štýle. Hlavný rozsah je biely, dodáva malému priestoru priestor a hlasitosť. Zdá sa, že teraz sa byt stal oveľa priestrannejší, ľahší, naplnený vzduchom.

Dizajnéri museli pracovať: aby vytvorili interiér bytu, urobili vážnu prestavbu. Na začiatok, balkón bol úplne odstránený, a okno bolo rozšírené - teraz sa dostane na zem. V rokline mestského rozvoja sa sotva preniklo do obydlia s veľkými oknami, takže majitelia v podstate odmietali používať záclony.

Kuchyňa bola presunutá - v obývacej izbe sa našlo miesto pre krásnu kuchynskú sadu jemných tónov a miesto pre deti sa pohodlne usadila.

rozvíjanie interiér trojizbového bytu 57 m2. mNávrhári našli možnosť usporiadať dve samostatné kúpeľne v ňom: to bolo dosiahnuté oddelením veľkej kúpeľne. Majitelia bytu sa ukázalo byť plné: kúpeľňa určená len pre nich, s množstvom výzdoby pripomína palác budoár.

Pre hostí je samostatné WC.

Spálňa vyzerá priestrannejšie, pretože skladovacie systémy sú ukryté vo veľkom šatníku, pod parapetom a dokonca za závesmi.

Detská izba.

Na chodbe.

Zanechajte Svoj Komentár