Dizajn štvorizbového bytu 120m2. m. v Petrohrade

Apartmán 120m2. m.Nachádza sa v Petrohrade je pomerne nezvyčajné: má dva východy na strechu, kde sú usporiadané veľké terasy - každý nie menej ako 30 metrov štvorcových. m.

Návrh štvorizbového bytu znamená rozumné využitie celej oblasti. Ani jeden centimeter priestoru nie je zbytočný. Krabica, v ktorej je skryté inštalatérske zariadenie, slúži na výzdobu kúpeľne a zároveň sa otvára do obývačky s dvomi výklenkami - subwooferom a projektorom. Dokonca aj schody, z ktorých je možné byt vyliezť na terasy, majú ďalšie „zaťaženie“ - pracujú ako skladovacie systémy.

nábytok

Nábytok v byt o rozlohe 120 m2. m. čiastočne na základe osobitnej objednávky. Posteľné pódium pre rodičovskú spálňu a posteľ s úložným systémom pre spálňu jednej z dcér, šatníkových skríň - všetko navrhnuté a vyrobené špeciálne pre tento byt. V kuchyni používa nábytok vyrobený v Rusku. Nie je horšia v kvalite, ale nižšia ako cena dovážaná.

štýl

Návrh štvorizbového bytu Je ťažké pripisovať nejakému konkrétnemu štýlu, skôr je vhodné definovať pojem „zadarmo“. To vám umožní, aby bývanie viac individuálne, vziať do úvahy preferencie a chute všetkých svojich obyvateľov. Tam je miesto, kde sa vyjadriť a dizajnéri. Napríklad časť textilu v tomto interiéri maľujú umelci ručne.

svetlý

Lampy v miestnosti staršieho dievčaťa majú romantický charakter a v miestnosti mladšieho dievčaťa sa podobajú mydlovým bublinám, ktoré deti tak veľmi milujú, aby ich pustili. Zavesenie v kuchyni a jedálni sa stalo východiskom pre návrh tejto oblasti.

farba

byt o rozlohe 120 m2. m. žijú štyria rodičia a ich dve dcéry. Izba pre rodičov je vyrobená v sivozelených tónoch. Studené jade tóny ukľudňujú, nastaviť na odpočinok. Podlaha je biela a ozdobná rybia kosť slúži ako dekoratívny akcent.

Najstaršia dcéra si vybrala svetlozelený a broskyňový tón. Mladší mal možnosť určiť pre seba, akú farbu má rada: prelepili si izbu s tapetami.

Primárna farba spoločných priestorov v dizajn štvorizbového bytu - svetlosivá a svetlé akcenty - hlboká akvamarínová farba.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár