Bytový dizajn v štýle moderného klasického námestia 68. m.

Dizajn bytu 68 m2. m.sa nachádza v Petrohrade, v štýle modernej klasiky. Elegancia, zdržanlivosť - to je to, čo určuje náladu tohto priestoru, určené pre dve ženy.

štýl

Zrkadlá v prísnych geometrických rámoch, jednoduché, stručné formy stoličiek - byt v štýle modernej klasiky tak, ako to vyhovuje mestu, v ktorom sa nachádza.

Zvláštne čaro dáva interiéru detaily chebbi-chic štýlu: tehla s efektom starnutia, ktorá sa používa na výzdobu steny v blízkosti postele, bielu podlahu, umelo „utierané“, mierne „vyblednuté“ pastelové tapety používané v detskej izbe.

svetlý

bytový dizajn 68 m2. m. osvetlenie zohráva veľkú úlohu. Luster v kuchynskom priestore - autor, s použitím neobvyklých sklenených prvkov. Centrálne osvetlenie v obývacej izbe a detskej izbe zabezpečujú klasické lustre vo forme sviečok zdobených kryštálom.

Detská izba je navyše vybavená tromi ďalšími svetelnými zdrojmi: stojací lampa, stolná lampa a dizajnérska dekoratívna lampa. Široko používané v apartmán v štýle modernej klasiky bodové zdroje svetla, pomocou ktorých sa rozsvietia svetlá na chodbe, šatňa, kúpeľňa.

farba

Petersburg nepokazí svojim obyvateľom slnko. Preto hosteska chcela, aby atmosféra v jej dome bola teplá bez ohľadu na počasie vonku. teda bytový dizajn 68 m2. m. vyrobené hlavne v teplých, jasných farbách. Boli biele a zlaté ako základ, pridané ružové, a vyrazil na princípe kontrastu s šedými a modrastými farbami.

výzdoba

Apartmán v modernom klasickom štýle nezahŕňa veľký počet textilných prvkov a zložitých častí. Svetlé biele závesy nezasahujú do svetla, ktoré, a tak málo v meste, spadajú do bytu.

Biela ružová posteľná bielizeň v detskej izbe odkazuje na štýl šebby-chic. Maroonový koberec a vankúš na pohovke v obývacej izbe slúžia ako svetlé miesto na pokojnom pozadí. Ak sa chcete izolovať od vonkajšieho sveta, môžete zavrieť hrubé tmavo šedé závesy.

Hlavný dekoratívny akcent v bytový dizajn 68 m2. m. sa stal umeleckou maľbou stien, vychádzajúcou z obrazov slávneho súčasného umelca M. Parkesa.

Zanechajte Svoj Komentár