Interiér bytu je 40 m2. m.

Na vytvorenie pohodlného a pohodlného priestoru pre bývanie v malom byte sa španielsky dizajnér Paloma Pacheco vydal na cestu koncepčného rozdelenia. bytový projekt 40 m2. m. Je to veľké námestie, ktoré je v strede rozdelené priechodnou stenou, bez použitia dverí.

byt interiér 40m2. m. je tu zóna pre každodenný život majiteľov, to je kuchyňa, obývacia izba a súkromný priestor, ktorý zahŕňa spálňu, šatňu, kúpeľňu a sprchovací kút. toto dispozície bytu 40 m2. m. zabezpečuje dostatočnú izoláciu priestorov bez obmedzenia priestoru.

spočiatku bytový projekt 40 m2. m. Predpokladalo sa, že rozdielne územné členenie, ale pri demolácii stien sa ukázalo, že nosná stena by musela zostať na mieste, čo malo za následok konečnú podobu dispozície.

Byt interiér plán 40 metrov štvorcových. m.

Stena rozdeľuje celý priestor na obdĺžniky rovnakej veľkosti, byt interiér 40 m2. m. pozostáva z dvoch klimatizovaných izieb. V prvej „miestnosti“ je vstup do bytu.

Dispozičné riešenie bytu je 40 m2. m. neznamená prítomnosť chodby, pri vchode sa okamžite dostanete do kuchyne. Dlhý stojan súčasne plní mnohé funkcie, pre malý byt je to dôležité.

Za rozšíreným a rozšíreným barovým pultom sa nachádza kuchyňa. Samotný stojan slúži ako stôl a kuchynský ostrov.

Ďalej prichádza obývacia izba s mäkkou pohovkou a malebným kobercom, ako aj pracovným priestorom. Namiesto stojacej lampy bola v blízkosti pohovky umiestnená závesná lampa, je originálnejšia.

Červená farba je jasne vyrazená v bielej neutrálnej spálni.

Projekt byt 40 námestí. m. napriek malej ploche sa mu podarilo umiestniť pomerne priestrannú šatňu. Skrine v súkromnom priestore, vďaka zrkadlovým fasádam tvoria priestrannú chodbu.

Kúpeľná zóna je zaujímavo riešená v duchu celkudispozície bytu 40 m2. m.ako keby boli rozdelené na polovicu, na jednej strane je sprchovací kút, na druhej toaleta a umývadlo v uličke.

Zanechajte Svoj Komentár