Dizajn štúdio apartmán 18 námestí. m.

Aký tvar pomôže vizuálne zväčšiť miestnosť? Samozrejme, toto je kruh. A keď je k dispozícii garsónka 18 m2. m., potom aby to bolo vizuálne väčšie, musíte byť, zrejme rozprávkový sprievodca. Ale vďaka použitiu prvkov kruhu v takmer všetkom: v dizajne nábytku av dizajne miestnosti sa architektonickému úradu Karawitz podarilo s veľkým úspechom.

Jednou z dôležitých výhod kruhu je absencia uhlov, ktorá je sama o sebe menej traumatická, ale zároveň skrýva skutočné rozmery objektov v dizajn štúdio 18m2. m.

Architekti sa snažili urobiť takmer všetko: okno v kuchyni, lampy, malé vankúšiky na okrúhlom lôžku, dokonca stôl a tvar kruhu. Kombinácia malého priestoru a kruhu v interiéri vždy vyzerá útulne a mäkko.

Design Studio 18 m2 m. navrhnutý tak, že hlavné miesto je obsadené spálňou. Ideálne v spálni je dokonale okrúhla posteľ, s rovnakými okrúhlymi poduškami, čo robí miestnosť mäkkou.

Bezprostredne za múrom sú dve viac funkčné izby - to je kuchyňa a kúpeľňa. Je tiež veľmi potešujúce, že dizajnéri nezabudli na miesto garsónka 18 m2. m. veľa skladovacích systémov.

Aj zadná stena nad pracovným povrchom v kuchyni je vyrobená zo zrkadla, čo umožňuje vizuálne zväčšiť priestor. Dvere do kuchyne vedú do kúpeľne. Malý priestor v kuchyni nezabránil umiestneniu plnohodnotných kuchynských modulov a vstavaných spotrebičov.

Najzaujímavejšie je, že usporiadanie kuchyne sa nezmenilo v súlade so skorým plánovaním. Bolo urobené dosť odvážne rozhodnutie oddeliť kuchynský kútik od priestoru na spanie od priečky. Ale prázdna stena by urobila z kuchyne tmavú a malú. Aby sa tomu zabránilo, bolo v stene vytvorené veľké okrúhle okno. To dávalo dostatok denného svetla.

V spálni má všetko spoločné dizajn štúdio 18 m2. m. Prvý dôraz kladie na seba veľkú okrúhlu posteľ s rovnakými vankúšmi a obrovským oknom, ako by sa odrážalo na posteli s výhľadom. A na strope svieti dokonalé guľové svetlo s matným svetlom.

Pohľad zo spálne na francúzsky balkón nám otvára veľké dvojkrídlové, svetlé dvere s presklenými podlahami. Štúdiové okno je jediné, ale poskytuje dostatok svetla pre denné svetlo pre celé štúdio.

Správne rozhodnutie pri výbere farby bytu bolo biele. Tak ako garsónka 18 m2. m. je veľmi malý sám o sebe, iba táto farba opticky zväčšuje priestor a nerobí nábytok objemným.

Tiež v garsónka 18 m2. m. pri vchode dizajnéri umiestnili systémy, ktoré sú potrebné na uloženie rôznych vecí do malého priestoru. Trochu bližšie k posteli je malý okrúhly stôl so sklenenou stolovou doskou a dvoma stoličkami od firmy Verner Panton, ktorých mäkké a biele formy sú ideálne kombinované s dizajnom ateliéru.

 

Zanechajte Svoj Komentár