Fusion štýl v interiéri bytu

Projekt bytu o celkovej výmere 116m2. Dispozícia je štandardná, celkom pohodlná pre život. V priestore chodby sa nachádza šatníková skriňa so zabudovanými skriňami, ďalej časť pre hostí, súkromné ​​izby majiteľov (tri spálne, dospelí, deti a hostia) a kúpeľne.

V obývacej izbesvetlý dizajn bytu, vyrobené hlavne na úkor nábytku a svetlej farby stien, umožňuje priestor zostať svetlý a vzdušný.

Spoločný obývací priestor je vyrobený v tradičnom modernom štýle - kombinuje obývaciu izbu a kuchyňu domu, je tu aj jedáleň a mäkká časť pre sledovanie televízie. Osobitným vrcholom dizajnu bolo použitie štýl fúzie v interiéri.

Svetlý dizajn bytu naplnené vzdorujúcimi radostnými farbami nálady: modrá, červená, oranžová, fialová. Textúra prírodného dreva z masívneho dubu, borovice a zebranu sa používa ako odtieň. Vložky z náteru s imitáciou bridlice, ako aj rímske záclony a čalúnenie nábytku z prírodných tkanín.

Mierne mrzký odtieň bridlice, v jedálenskom priestore nerobí miestnosť ťažšie, skôr dáva určitú hĺbku a slúži ako vynikajúca protiváha množine kvetov, takýto pohyb je veľmi charakteristický, keďfúzie v interiéri byt.

Fúzia v interiéri Panel „Sakura flower“ vyrobený v predsieni v japonských motívoch, vyrobený v obývacej časti jaseňového dreva, prináša pokojnú poznámku k pestrému odrody.

Rôzne textúry, ktoré sa navzájom dopĺňajú, pridávajú dynamiku a zdôrazňujú svetlý dizajn bytu, Fasády vstavaných skríň lakovaného MDF, nasledované texturovanou podšívkou, na stenách použité panely z prírodného dreva, tvarované mriežky pre radiátory, sú rozmanitosťou dokonale zvážené a premyslené autorom takým spôsobom, že fúzie v interiéri Vyzerá to ako harmonický mix, proti ktorému dizajnérsky nábytok s viacfarebným čalúnením vyzerá skvele.

V chodbe sa nachádza vstavaná skriňa, ktorá je podoprená štýl fúzie v interiéri jeho slnečný odtieň oranžovej.

Pre jednu zo spální boli vybrané pokojné odtiene levandule.

Fusion štýl v interiéri objavil v kúpeľni dekorácie, na čiernom a bielom pozadí, červené akcenty vyzerajú obzvlášť svetlé.

Pre steny detskej izby, ktoré tiež zdvihol obloženie stien, stojan vyniká veľmi živo proti jeho pozadia kvôli farbe.

Hosťovská kúpeľňa.

Zanechajte Svoj Komentár