Bytový interiér 33 m2.

Populárne štúdiové apartmány majú niekedy len jednu nevýhodu - malý počet metrov. Ako vyriešiť problém funkčnej a vizuálnej priestorovej expanzie, vzhľadom na textúru a farebnú hru, zvážte príklad bytový dizajn 33 m2

Byt sa nachádza v budove bývalého vedeckovýskumného ústavu, ako viete, tieto budovy boli postavené s radmi skríň, ako keby boli "navlečené" na dlhé "lúče" chodieb.

Niet divu, že podľa vzoru západných dizajnérov sa architekt krajan rozhodol použiť charakteristické znaky samotnej budovy na vytvorenie byt interiér 33 m2., konkrétne použitie štýlu podkrovia, ako najvhodnejšieho pre priemyselný vzhľad starej budovy.

Všetky potrebné prvky pre život sú sústredené vo veľkej miestnosti. V centre sa nachádza jedáleň a malá kuchynka s pohovkou.

Aby bola posteľ úplne izolovaná a viac ako samostatná miestnosť, byt interiér 33 m2 doplnená prepážkou zo skla a kovu, ktorá oddeľuje spálňu od obývačky.

Na oddelenie lôžka vbytový dizajn 33 m2 medzi chodbou a súkromným priestorom je napísaná prázdna stena. Celková veľkosť spálne je rovná veľkosti postele plus meter - to sú príplatky pre uličky na oboch stranách.

Ako viete, podkrovie je štýl s „továrenskou“ zaujatosťou, jeho charakter je vyjadrený v hrubej textúre a otvorenej vnútornej komunikácii. pre bytový dizajn 33 m2 podkrovie je primárne vyjadrené v murive stien.

Červené tehly, sovietsky éra, rýmované delením v duchu konštruktivizmu. Tam, kde nebolo potrebné murivo, bolo „prešité“ sadrokartónom a povrch bol natretý bielou farbou. Za čelo postele bola použitá obkladačka, po ktorej nasledovala maľba do komplexnej šedej farby.

Interiér bytu 33 m2 dopĺňa cestu čiernej bridlice, cesta je vytvorená ako druh „deliča“ medzi kuchyňou a obývacím priestorom.

Celá stena v obývacej izbe je obsadená kuchynskou linkou, jej fasády sú z teaku a perfektne zapadajú do celkového obrazu. Vďaka teplému tónu pomáha strom zjemniť vášnivý dojem z priemyselného interiéru a dodáva miestnosti vzhľad obytného a útulného priestoru.

Zanechajte Svoj Komentár