Bytový dizajn 34 m2.

Štúdio apartmány, v obvyklej verzii - to sú pomerne malé izby, je celkom realistické, aby sa takýto priestor pohodlné a pohodlné, ale ak pridáte fantasy a zručnosti pre skutočné majstrov, budete tiež získať veľmi solídny interiér, ako v predloženom výbere fotografií dizajn byt 34 m2.

Bez ohľadu na to, ako populárne v našej dobe, otvorený priestor, štúdio vlastníkov apartmánov najčastejšie snažia zdôrazniť oblasti s výklenkami alebo skryť za oddiel. pre apartmány 34 m2Bolo to vytvorenie priečok, ktoré sa stali východiskom koncepcie.

Priehradka, ktorá oddeľuje kuchyňu od chodby, plní mnohé úložné funkcie pre obe zóny.

Ďalší oddiel sa objavil na žiadosť projektanta medzi obývacou izbou a spálňou. Bytový dizajn 34 m2. veľmi profitovali z takéhoto rozhodnutia.

Na jednej strane v obývacej miestnosti slúži multifunkčný panel ako multimediálne centrum. Plazmový panel a reproduktorový systém sú do neho zabudované, všetky vodiče sú skryté vo vnútri boxu. Na druhej strane počítadlo zabezpečovalo prítomnosť pracovného miesta a vizuálne prekážalo veľkou šatníkovou skriňou, ktorá by inak bola jasne viditeľná z obývačky.

V kuchyni je priestor pre hostí a na jej vytvorenie to trvalo viac ako jeden deň. Autorom projektu sa podarilo využiť všetok priestor s maximálnym prínosom na vytvorenie priestoru v ňom byt je 34 m2. Tam bolo miesto pre veľké dvojkomorové chladničky, výfuk kombinoval funkciu lampy.

Všetci dizajnéri kuchynského nábytku inštalovaní na pódiu, ktorý poskytuje nielen zónovanie, ale plní aj funkciu skladovania. Textúrované steny "pod tehlou", mierne vyhladzuje čierno-biely nábytok aliancie.

Na zvýraznenie oblasti spánku bol vytvorený špeciálny systém sprievodcov. Pomáhajú vytvárať oddelené priestory s pohybom jednej ruky, čo robí bytový dizajn 34 m2, absolútne univerzálny a vhodný pre rôzne príležitosti.

Špeciálne svietidlá boli navrhnuté pre osvetlenie spálne, sú vyrobené z preglejky, vzor je aplikovaný laserovým gravírovaním. Pre doplnenie interiéru, dve výtlačky boli umiestnené nad posteľ, rovnaký vzor, ​​podobná technika umožňuje vyplniť malý interiér s jedným nápadom, a tým oddeliť ju od spoločného priestoru.

Kúpeľňa, veľmi teplá izba, vytvorená v kľúči dreveného obloženia. Pri realizácii projektu apartmány 34 m2, najťažšie bolo vytvoriť svetelný box, je vyrobený z monolitického polykarbonátu a prechádza ako spojovací most medzi stenami. Strop a nábytok sú vyrobené z tmavého dreva.

Štandardná technika, zrkadlá, sa v interiéri aplikuje celkom prirodzene, dosahuje sa vizuálny nárast priestoru.

Projekt úspechu určený pre apartmány 34 m2nepochybne priniesol zaujímavý koncept osvetlenia. V interiéri je veľa svetla, pre každý kút miestnosti je to iné. Vstavané externé osvetlenie, ktoré umožňuje vnímať miestnosť ako viac než je, umožňuje rôzne možnosti.

Zanechajte Svoj Komentár