Interiérový dizajn 3-izbového bytu

Dizajnér a architekt Eugene Zelenskaya, projektovanie interiér 3-izb Byt sa riadil jednoduchými pravidlami, ktoré jej umožnili vytvoriť pohodlný a pohodlný domov. Celková stopáž bytu je 110 m2. m., obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa v kombinácii, byt má dva balkóny.

Zaujímavé a užitočné riešenia v roku 2006. T interiérový dizajn 3-izbový byt:

  • Skladovacie systémy sú vybavené v každej miestnosti tak, aby organicky vstúpili do interiéru a ozdobili ho, v obývacej izbe je otvorený regál, rozložené, police a skrine dopĺňajú a oživujú interiér originálnym spôsobom. Pre spálňu v interiér 3-izb byt, autori vyvinuli "tajnú" TV plochu, ktorá je skrytá za šatníkovými dverami. V chodbe tvoria zrkadlové dvere na veľkej skrini vizuálnu ilúziu, ktorá rozširuje úzku zónu a vytvára ilúziu neexistujúceho prechodu do inej chodby.
  • Jasné akcenty sú schopné oživiť situáciu. Pre sortiment béžovo-mliečneho mlieka interiérový dizajn 3-izbový byt Jasné oranžové stoličky, tmavý jedálenský stôl a čierny a zlatý konferenčný stolík.
  • Pre harmóniu v interiéri by sa mala dodržiavať priorita rovnováhy a princíp „párovania“, preto v hale, na podporu dynamických priemyselných výtlačkov na dverách skrine, bol pridaný neobvyklý panel viacerých častí. Rovnakým princípom sa autor projektu riadil pri navrhovaní koridoru interiér 3-izb byt. Séria fotografií sa čiernej a bielej farby na podporu grafické pruhované tapety.
  • Prirodzene nasýtené farby dokážu oživiť a osviežiť miestnosť, tento princíp fungoval v spálni, kde čerstvé jablko-zelený tón v textíliách a limetke v obraze, veľmi čerstvo prezentované vzhľad miestnosti.
  • Akýkoľvek obrázok, aj keď je už dlho replikovaný a známy, sa môže objaviť v novej forme, stačí ho rozdeliť na časti a umiestniť ich vedľa seba, pričom na príklade panela v obývačke môžete vidieť výsledok takéhoto experimentu.
  • Je možné vytvoriť dynamiku a kontrast aj s dvoma základnými farebnými tónmi v cieli. Pre kuchyňu - obývacia izba, v interiérový dizajn 3-izbový bytbola zvolená krémová čokoláda gama, dynamika bola dosiahnutá vďaka líniám a poradiu umiestnenia, ako aj kvôli svetlu. Doska je usporiadaná v šachovnicovom vzore, výklenky v strope sú vybavené vlastným osvetlením, tmavý konferenčný stolík dáva svoj dôraz.

Detská izba.

Spálňa vinteriérový dizajn 3-izbový byt.

Kúpeľne.

Koridor vinteriérový dizajn 3-izbový byt.

Zanechajte Svoj Komentár