Dizajnové štúdio 20 m2.

Ak chcete vytvoriť vnútorný byt 20 m2., bolo použitých mnoho rôznych interiérových predmetov. Za účelom vytvorenia diverzifikovanej a cenovo dostupnej verzie nábytku si dizajnéri kúpili nábytok od IKEA, na fotografii je to pohovka a stojanová lampa.

Na to boli zvyknutí aj iné firmy štúdio apartmány 20 m2. bolo dôležité šetriť miesto a využívať ho s maximálnym prínosom az tohto hľadiska bol vybraný nábytok. Skrinky, TV stojan z Florencie a barová stolička s mäkkým sedadlom Mira.

Maximalizovať vizuálne vnímanie dizajnové štúdio 20 m2, autori projektu sa rozhodli použiť štandardnú techniku ​​s použitím bielej farby a zrkadlovej povrchovej úpravy stien, ktorá je schopná zväčšiť priestor.

Na hlavnom bielom pozadí vnútorný byt 20 m2. Okrem toho, vo forme lila akcenty, dal izba ženský vzhľad. Mnoho kusov nábytku je vyrobených na zákazku, takže sú najvhodnejšie pre interiér.

štúdio 20 m2., samozrejme, nie je príliš veľa voľného priestoru, takže autori sa snažili použiť rôzne triky. Najzaujímavejšia je nezvyčajná doska, ktorá je pracovným povrchom a tabuľkou pre syntetizátor.

Stolnú dosku dodáva Corian a je vyrobená z umelého kameňa. Konštrukcia je upevnená nad parapetom tak, aby bolo vhodné používať okná, bola zmenená a rámy sa začali otvárať smerom von. Z takejto recepciedizajnové štúdio 20 m2. získal ďalšie chuť a miesto pre kvetináče.

Priestor je malý štúdio apartmány 20 m2. To stalo sa ešte objemnejšie, dizajnéri umiestnili maximálny počet lámp. Bodové svetlá na bielom zavesenom podhľade „zdvíhajú“ strop. Niekoľko podlahových svietidiel a skrytých svetiel vytvára rôzne svetelné scenáre.

že byt interiér 20 m2. Stala sa jedinečnou, nie je nutné používať veľmi drahý nábytok alebo používať špeciálne doplnky, stačí pridať niečo, čo urobí miestnosť vlastnou. V prípade tohto projektu je majiteľom bytu dlhoročný fanúšik a znalec fínskeho eposu. Preto na jej žiadosť dizajnér napísal „Kalevalla“ v zdrojovom jazyku, na stenách. Ukázalo sa to veľmi nezvyčajné a originálne.

Dizajnové štúdio 20 m2. by bolo neúplné, bez dokončenia kuchyne. Interiér dostal rovnakú farebnú schému ako miestnosť, ale v dynamickejšej podobe. Biela je kombinovaná s lila a je doplnená fotografickými tapetami, ktoré rozširujú priestor a nastavujú si vlastný rytmus a náladu v malej kuchynke.

Nábytok do kuchyne od firmy Florence, barová stolička, ako v izbe od Mira, lampa Artemide Castore Sospensione. S riadnym plánovaním miesta, v kuchyni je miesto, kam umiestniť všetko, čo potrebujete, rúra a umývačka riadu vhodné do tejto kuchyne.

Zanechajte Svoj Komentár