Interiér dvojizbového bytu o veľkosti 40m2. m.

Skupina mladých dizajnérov z Jekaterinburgských štúdií Gradiz, pracujúcich na úlohe vytvoriť kvalitný nízkonákladový interiér jednoizbový byt 40 m2, sa podarilo preložiť všetky želania zákazníka v malej oblasti.

Pravdepodobne majiteľom bytu je veľmi veselá a pozitívna osoba, ironická potlač na maľbe v obývacej izbe - spálňa, vytvára takmer detskú náladu v interiéri malého domu.jednoizbový byt 40 m2 Sovy na vankúšoch a koberci, ako aj životom potvrdzujúci akvamarín, veľmi veselo „usadili“ interiér. Na jednej strane veľké podlahové zrkadlo pomáha rozširovať miestnosť, na druhej strane plní veľmi dôležitú reflexnú funkciu pre všetky ženy.

Mamičky a jej päťročný syn žijú v byte, dispozície bytu 40 m2. úplne štandardné. Pôdorys sa nezmenil, podľa želania zákazníka, bolo potrebné vyvinúť usporiadanie nábytku a dekorácie v existujúcej stavbe.

Ak chcete ušetriť rozpočet, umelec nevybral povrch a nábytok od drahých výrobcov. Takmer všetok nábytok a doplnky zakúpené v IKEA.

Jednoizbový byt 40 m2., nie je obzvlášť priestranný, takže farba stien je väčšinou biela. Pre obývaciu izbu je biela stena vyrobená z textúry maľovaného dreva, chodby a chodby, kuchyne, časti detskej izby - steny sú hladké.

Zjednotiť priestor bez zmeny všetkých dispozície bytu 40 m2Dizajnéri použili rovnaké podlahy pre všetky miestnosti. Ľahký brezový odtieň, ktorý dokonale zvýrazňuje tmavé kusy nábytku, ako je pohovka v obývacej izbe, a harmonicky kombinuje s drevenou stoličkou, pistáciovou kuchyňou a bielym šatníkom v obývacej izbe.

Aspoň mierne zväčšiť priestor, zatiaľ čo existujedispozície bytu 40 m2., dvere do kuchyne boli demontované. Veľká chladnička hrá úlohu priestorového zónovania a uzatvára pracovnú časť. Trocha irónie a veselej nálady nezabudli pridať v tejto miestnosti, hodinová zástrčka, vyzerá nezvyčajné a zaujímavé.

Na rozdiel od veľmi svetlej "matky" izba, škôlka vyzerá prísne mužný. Je pozoruhodné, že stena je čierna, pokrytá špeciálnou farbou pre tabule, umožňuje vám aplikovať a vymazať nápisy ako na bežnej tabuli. Fyzické zdravie pomôže podporiť horizontálny bar, a lekcie a triedy môžu byť vykonané na priestrannom stole pri okne. Pre dieťa vo veku 5 rokov je interiér trochu „dospelý“, nie je to náhodou, toto bol príkaz klienta.

Dispozičné riešenie bytu je 40 m2.

Zanechajte Svoj Komentár