Navrhnite malý apartmán

Malé a veľmi malé apartmány, ktoré sú napriek obmedzenému priestoru schopné stať sa útulným domom. Navrhnite malý apartmánktorý sa nachádza len šestnásť metrov štvorcových, s úspechom potvrdzuje túto skutočnosť.

Bytový dizajn 16 m2. Je to tradičná izba pre všetky štúdiá, ktorá kombinuje obývaciu izbu a kuchyňu. Architekti kreatívne pristupovali k riešeniu problému umiestnenia všetkých zón v byte. Preto sa v noci obývacia izba stáva útulnou spálňou.

pre navrhnúť malý apartmána bolo dôležité použiť systém „tajných“ postelí a pódia. Na poschodí je kuchyňa, je zvýraznená a textúra nábytku a farieb. Na rozdiel od toho, spoločné sedenie a štúdia sú v dutom, s ľahším nábytkom. Biela farba stien a drevený nábytok, toto prirodzené pozadie, vám umožní rozšíriť steny a interiér nevyzerá ako spleť objektov, ale vyzerá to celkom dobre.

Foto design malé štúdio: pracovisko.

Skladovací systém v bytový dizajn 16 m2 so skrinkami v šachovom usporiadaní, ktoré umožňuje prehlbovať vizuálne vnímanie. Stolový stojan v kuchyni, úplne logické rozhodnutie na malom štvorci, ani okrúhly, ani skladací stôl, nemohol ušetriť potrebné centimetre.

Je potrebné poznamenať, že dizajnéri pracovali veľmi dobre na výber farieb pre akcenty. Tmavá kuchynská podlaha v bytový dizajn 16 m2Hladko sa zmení na farbu pohovky, zástera v kuchyni, je vyrobená v rovnakej farbe, ktorá spája miestnosť do jedného priestoru. Ďalším zväzkom je nočný stolík v obývacej izbe, vo farbe a textúre, vhodný pre nábytok v kuchyni. Je pozoruhodné, že stôl bol navrhnutý s ohľadom na nedostatok priestoru a má tvar kužeľa, vďaka čomu je v noci „skrytý“ medzi stenou a pohovkou.

Kombinovaná kúpeľňa vyzerá veľmi priestranná kvôli prítomnosti okna. Steny sú z lešteného betónu, perfektne kombinované s bielymi keramickými drezmi a závesným WC. Sprchový kút je doplnený zabudovanými policami na uskladnenie rôznych bublín, čo je dôležité v podmienkach malého domčeka. Vzhľadom na všetky zistenia vývojárov, môžeme to bezpečne povedať dizajn malého ateliéru, úspech pre slávu.

Foto design malé štúdio: kúpeľňa.

Zanechajte Svoj Komentár