Malá kancelária na lodžii

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


To nie je vždy stojí za lámanie stien, sa snaží vyhrať extra metrov štvorcových na úkor balkóna alebo lodžie. Existujú alternatívne riešenia.

Ak chcete zariadiť samostatnú miestnosť na lodžii, premeniť ju na vhodné miesto na prácu, kde vás nikto nemôže rušiť, je skvelý nápad.

V takejto miestnosti, môžete nielen pracovať, ale aj relaxovať, čítať knihy, alebo len pozrieť na panorámu mesta otvorenie z výšky, stretnutie svitania s šálkou kávy.

Skriňa zariadenia na lodžii začala s izoláciou. Podlahové vykurovanie - niečo, čo udrží pohodlnú teplotu.

Na ich ovládanie je k dispozícii termostat s dotykovou obrazovkou: dotykom prsta zmeníte podmienky ohrevu. Môžete tiež naprogramovať, aby sa zapínala do hodiny - to pomôže ušetriť elektrinu.

Laminátová podlaha imituje dubové dosky. Anglický náter jemného tónu robí z malej miestnosti priestrannejšiu a pohodlnejšiu.

nábytok

Z jednej miestnosti na lodžii bol usporiadaný skladovací systém, kde môžete skryť nielen dokumenty a materiály, ktoré potrebujete na prácu, ale aj sezónne predmety.

Na druhej strane - stôl a stolička. Kombinácia plastov a dreva nie je náhodná, je to opakovanie „ikony“ dizajnu stoličky DSW. Takýto predmet nielenže plní svoj účel, ale slúži aj ako dekoratívna výzdoba miestnosti.

osvetlenie

Štúdia na lodžii je osvetlená halogénovými svetelnými zdrojmi umiestnenými v priehľadnom puzdre.

Nad stolom je kruhový kovový nástavec na závese, ktorý vám umožní zmeniť jeho polohu pre jednoduchosť obsluhy.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Deti s mozaikovou stenou"

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár