Balkón interiér so šatňou

Balkón by sa nemal považovať za úložisko pre zastarané a dlho nie nevyhnutné veci. Ale zariadiť šatňa na balkóneSusedí so spálňou - je štýlová, moderná a módna!

Ak je balkón malý, plocha jeho stien nemusí stačiť, aby zodpovedala požadovanému počtu skriniek. Je tu možnosť: obetovať okná, samozrejme, čiastočne. Skrine môžu byť umiestnené po obvode balkóna, ich výška by mala byť obmedzená iba výškou balkóna. Ale nenechajte sa uniesť - v centre by ste mali určite nechať aspoň malé okno, inak sa svetlo nedostane do spálne.

Aby sa šatňa mohla javiť väčšia, nábytok by mal byť ľahký, najlepšie biely. Dvere vo všetkých skriniach nie sú potrebné, je lepšie ich úplne odmietnuť - miesto je vážne zachránené, ale funkčne nie sú potrebné, pretože balkón bude šatníková skriňa, ktorá je v podstate šatníkovou skriňou.

Zrkadlá - najdôležitejšia zložka šatňa na balkóne, Budú vizuálne zväčšiť priestor a dať príležitosť pekne a elegantne sa obliekať. Namiesto nástenného zrkadla, ktoré tu nebude mať miesto na zavesenie, môžete použiť zrkadlové dvere skríň.

Pri okne si môžete dať malý toaletný stolík so stoličkou - nebudú zaberať veľa miesta a pohodlie šatne sa výrazne zvýši. Okrem toho bude takáto skupina ozdobiť váš interiér a dodá mu individualitu. Lampa na stole tiež slúži ako dekoratívny prvok, ale navyše umožňuje zlepšenie osvetlenia šatne.

Dôležitú úlohu v interiérišatňa na balkóne hrať záclony. Aj keď sa okno ukázalo dosť malé, záclony vám pomôžu ozdobiť miestnosť a vytvoriť v nej náladu. Dlhé závesy ležiace na podlahe dodajú dotyk luxusu a zvislé pruhy umožnia trochu „zdvihnúť“ strop.

Ďalšie dekoratívne prvky, ako sú koberce vo forme kože, môžu prevziať akcentnú úlohu a povedať o vašej postave.

Rozprestrite svoje dekorácie na otvorené police - interiér bude ešte jasnejší a individuálnejší.

Zanechajte Svoj Komentár