Interiérový dizajn lodžie s kanceláriou

Ak má byt balkón, nemali by ste ho zmeniť na sklad zbytočných alebo zastaraných vecí svojho života. Správne vybraté loggia interiérového dizajnu pomôže premeniť ju na plnohodnotnú miestnosť - štúdio, rekreačnú oblasť alebo dokonca spálňu.

Logicky je loggia rozšírením Vášho bytu, ktoré možno kombinovať nielen fyzicky, ale aj štýlovo. S malou veľkosť, môžete vybaviť salónik priestor na to, a ak to priestor umožňuje, potom zariadiť pohodlné pracovisko. skriňa na lodžii.

Škandinávsky štýl lodžie vyzerá víťazne. Tento štýl sa dobre hodí k ekologickému smeru v dizajne a je ľahko implementovateľný v ďalších izbách apartmánov, čiastočne orientovaných do ulice. Neutrálne prirodzené farby, zaujímavé interiérové ​​riešenia - to všetko robí kancelársku atmosféru príjemnou a umožňuje vám sústrediť sa na prácu.

loggia interiérového dizajnu používa iba pokojné prírodné farby, ktoré sú typické pre severský štýl. Nábytok a ďalšie doplnky musia byť uchované v rovnakých upokojujúcich farbách: šedá, hnedo-sivá, ako keby bola „prašná“, biela, čierna a sú prípustné aj rôzne farby prírodného dreva.

Stôl je zvyčajne umiestnený v blízkosti okna, aby poskytoval čo najpohodlnejšie denné svetlo. Okrem toho je dobré na pohľad: pri pohľade z počítačového monitora na vzdialené detaily krajiny za oknom, môžete uvoľniť svaly vašich očí, dať im odpočinok. V tomto prípade vám široká - v celej stene - stolová doska umožňuje poraziť stĺpec, konštruktívny prvok lodžie, ktorý nie je možné zbúrať.

Stĺpec v projekte sa zmenil z nepríjemnej prekážky na zaujímavý umelecký predmet: vyniká vďaka farbe a dekoratívnosť mu dáva nápis v komplexnom písme. Podobný dekoratívny efekt je možné dosiahnuť aj vtedy, keď na balkóne nie je vhodný stĺpec, stačí len natrieť časť steny v kontrastnej farbe a na ňu vložiť nápis.

V severných krajinách je malé slnko, takže sa nepoužívajú ťažké záclony v škandinávskom štýle. Ak chcete, môžete zatvoriť slnko svetlými transparentnými závesmi tak, aby jasné svetlo neoslepilo obrazovku počítača. Trochu tajomstvo: ak zavesíte závesy po obvode zasklenia balkóna, miestnosť sa bude zdať väčšia.

loggia interiérového dizajnu drevené žalúzie nielenže hrajú úlohu ochrany interiéru pred svetlom, ale pripomínajú aj vidiecky dom, približujú ho prírode a vytvárajú pocit mieru. Okrem toho je drevo najcharakteristickejším materiálom pre škandinávsky štýl a retro vzhľad žalúzií umožňuje priniesť do minimalistického interiéru kúsok vintage elegancie.

Tie isté rolety zatvoria dvere vedúce do pracovnej miestnosti.skriňa na lodžii, Kombinácia bielych tehlových stien, charakteristických pre podkrovie, drevené žalúzie a tmavé stĺpy s podlahou vyzerá veľmi štýlovo a pomáha naladiť sa na pracovnú náladu.

Bez ohľadu na to, ako minimalistický je váš interiér, malo by byť miesto pre dekorácie, tie roztomilé drobnosti, vďaka ktorým je dom útulný. Zavesteskriňa na lodžii fotografie môžu byť čiernobiele. Môžu visieť samostatne alebo v skupinách. Rádio a stoličky zo šesťdesiatych rokov vytvárajú pekný retro dotyk.

Čierna klietka a držiaky na ceruzky v podobe plechoviek pokračujú na predmestskej „dedinskej“ téme, ktorá sa začala drevenými žalúziami, a zelená bodka v nej sa vkladá do kvetináčov s rastlinami.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár