Interiérový balkón 4 štvorcový. m.

Dizajn malých balkónov by nemali byť preťažené detailmi, aby sa nevytvoril dojem presýteného priestoru. Na jednej strane nie je veľa priestoru pre fantáziu, ale na druhej strane to umožňuje návrhárovi maximalizovať svoj potenciál.

konštruktéri vnútorný balkón 4 námestie. m. Oceľ seba jeho majstrov, mladý manželský pár. Nemali možnosť investovať do nej veľké sumy peňazí, takže nezmenili čalúnenie šindľov, jednoducho maľovali balkón modro-biely.

Priestor pod oknom bol pruhovaný, čo viedlo k myšlienke ďalšieho dizajnu v štýle Provence. Zohrejte sa na balkóne, pretože ho používajú len v lete.

Pavol potreboval niveláciu, po ktorej sa na vrch poteru umiestnilo sadrovcové vlákno. Ako obal si vybrali zelený koberec, ktorý hrá dizajn malého balkóna úlohu dedinského trávnika.

Vnútorný balkón 4m2. m. vyrobené v provensálskom štýle, veľmi vhodné na vytvorenie atmosféry života letnej dediny. Lavica, ktorá slúži ako pohovka, bola vyrobená z lakovaných dosiek. Na vrchole sú vankúše na textilné obliečky na vankúše so vzormi typickými pre Provence.

říz dizajn malého balkóna - obrázok ručnej výšivky zobrazujúcej kosatce, kvety, veľmi obľúbený v tejto francúzskej provincii a často sa nachádza v obrazoch veľkého Van Gogha, slávneho speváka provensálskej prírody.

vnútorný balkón 4 námestie. m. organicky sa hodia dekoratívne bunky, vázy, hrnce, veľa levandule a ďalšie drobnosti, ktoré priviedli majiteľov z ich ciest v Európe. Teraz na balkóne majú vínne párty pre svojich priateľov.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár