Interiér detskej izby pre dve dievčatá

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Hlavným dekoratívnym prvkom interiéru miestnosti pre dve dievčatá je stena natretá obdĺžnikmi pastelových tónov rôznych farieb a veľkostí.

Ukázalo sa, že to je akýsi patchwork - útulný predmet zo vzdialeného detstva našich babičiek, ktorý vytvára pocit tepla a starostlivosti. Všetko ostatné je celkom moderné, štýlové a veľmi pohodlné na bývanie v rovnakom priestore naraz dvoch mladých žien.

nábytok

Skladovací systém je reprezentovaný veľkou priestrannou skriňou, ktorá sa skladá z dvoch identických častí, navzájom symetrických.

Za zrkadlovými dverami sú police na bielizeň a miesto na vrchné oblečenie a zásuvky. Každé dievča má vlastnú „polovicu“ skrinky.

Tulipán, z ktorého je šatník vyrobený, je patinovaný a ako dekoratívne prvky sa používajú sklenené rukoväte.

Jedna zo stien v detskej izbe pre dve dievčatá je plne obsadená nábytkovým komplexom vyrobeným špeciálne pre nich. To je tiež tulipán strom, s patinou, a sklo rukoväte, aby sada elegantné a dať rafinovanosť.

Sú tu vybavené dve veľké pracoviská, kde je možné slobodne ubytovať všetko potrebné pre vyučovanie.

Takmer dve desiatky zásuviek a deväť políc sú určené na uloženie učebníc, notebookov a iných spotrebných materiálov.

Zásuvky sú umiestnené na oboch stranách každého pracoviska av strede kompozície nad nimi je výklenok pre televízor.

Zvláštnymi dekoratívnymi prvkami v interiéri miestnosti pre dve dievčatá sú povrchy nad pracovnými stolmi: jedná sa o magnetické tabule, na ktorých lietajú exotické motýle a rastie čarovná tráva. Môžu pripojiť fotografie, poznámky alebo kresby.

Na protiľahlej stene - dve postele s čelomi v rokokovom štýle - sú vyrobené vo forme morskej mušle, čalúnené velúrovou tkaninou, upevnené ozdobnými ozdobnými skrutkami.

„Ročník“ typ lôžok by nemal byť zavádzajúci: v skutočnosti spĺňajú všetky moderné požiadavky na pohodlie. Na ortopedické mreže - ortopedické matrace a pod jedným z nich je ukrytá veľká krabica.

Mriežka, na ktorej leží matrac, sa zdvihne pomocou špeciálneho mechanizmu, ktorý otvára prístup k obsahu tejto skrinky.

Toto nie je jediné „tajomstvo“ v detskej izbe pre dve dievčatá: druhá posteľ skryje prístelku, ktorú možno v prípade potreby vyvaliť. Jeho veľkosť je 190 cm x 90 cm, čo je dosť na to, aby dospelý pohodlne spal.

Stredne tvrdé matrace sú umiestnené na posteli, vhodné pre väčšinu ľudí. Roll-out gauč má tiež ortopedický matrac, ale jeho strany majú odlišnú tuhosť.

Jeden pre dve lôžka tubmochka stojí medzi lôžkami, a slúži ako komoda. Jeho zrkadlový povrch z medenej farby je najnovším módnym trendom v dizajne.

Rukoväte z medeného sklíčka slúžia ako dodatočná dekorácia.

Nad komínom je malé dekoratívne zrkadlo, ktoré sa dá použiť ako toaletný stolík.

Interiér miestnosti pre dve dievčatá dopĺňajú moderné transparentné plastové stoličky. Zelená - v blízkosti stolov, bezfarebná, takmer neviditeľná - medzi posteľou a oknom.

Stolička sa ukázala byť útulná vďaka dekoratívnemu vankúšiku - sedačke.

Elegantný stojan medzi šatníkom a posteľou je vhodný pre knihy a vyšívanie. Je vyrobená z borovice podľa dizajnérskych náčrtkov a maľovaná tak, aby zodpovedala zvyšku nábytku.

osvetlenie

Detská izba pre dve dievčatá je osvetlená centrálnym lustrom romantického dizajnu, ktorý pripomína čas nadvlády rokokového štýlu.

Jeho krištáľové prvky krásne rozdrvia svetelný tok, zdobia steny jasným svetlom. Luster je upevnený v centrálnej štukovej zásuvke s veľkým priemerom.

Okrem toho sú na strope rozptýlené malé štukové zásuvky, v ktorých je šesť reflektorov.

Druhá ľahká vrstva tvorí nástenné svietidlo s bielymi odtieňmi jednoduchej formy, ako aj vstavané svetlá nad pracovným stolom.

Na opačnej stene sú upevnené dve nočné lampy, ich tienidlá sú vyrobené zo skla.

Mäkké rozptýlené svetlo dáva lampu na komore. Sklenená základňa je veľmi dekoratívna a látkový skladaný tienidlo má podobnú farbu ako záclony a posteľné prikrývky.

lodžie

Lodžia priľahlej k miestnosti sa zmenila na malú kanceláriu, v ktorej usporiadali pracovnú plochu, ako aj ďalší skladovací systém. Podrobnejšie sa tu môžete pozrieť na projekt lodžie.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Deti s mozaikovou stenou"

Zanechajte Svoj Komentár