Detské nástenné tyče v interiéri

Detské nástenné tyče Pomôže vám pestovať vaše dieťa zdravé a silné, naučiť ho milovať pohyb, fyzickú aktivitu a zabrániť rozvoju fyzickej nečinnosti a problémov spôsobených sedavým životným štýlom.

vnútorné stenové tyče vyzerá ako schodisko na jednej zo stien, zvyčajne na strop. Na poschodí posledný „schodík“ schodiska ustupuje od steny viac ako ostatní a hrá úlohu horizontálnej tyče. Toto je najjednoduchšia možnosť. Niekedy je „stena“ doplnená gymnastickými krúžkami, lanami, lanovými rebríkmi a rohožami.

Predtým, ako začnete vybavovať miestnosť pre deti s nástenným panelom, musíte poznať niektoré funkcie jeho inštalácie a používania.

  1. Stena sa montuje len pozdĺž nosnej steny.
  2. Stenu možno upevniť tromi spôsobmi: priamo na stenu, medzi strop a podlahu a tiež na stropnú podlahu a upevnenie na stenu, čo je najspoľahlivejšia možnosť montáže.
  3. S natiahnutými stropmi detské nástenné tyče možno namontovať len na stenu, a nie menej ako na štyroch miestach.
  4. Stena musí „rásť“ s dieťaťom, takže jeho silu počítať tak, aby bola schopná odolať hmotnosti dieťaťa a tínedžera, a dokonca aj dospelého.
  5. Venujte zvláštnu pozornosť priečkam: nemali by kĺzať a zároveň byť drsné, roztrieštené.
  6. vnútorné stenové tyče to bude vyzerať harmonickejšie, ak je medzera najmenej dvadsať až tridsať centimetrov medzi ním a stropom. Okrem toho táto vzdialenosť umožní použitie hornej priečky ako vodorovnej tyče. Celkové priečky by mali byť 10.

Švédske detské steny sú dvojakého typu: drevo a kov.

drevo

Drevené stenové tyče pre deti najobľúbenejšie a považujú sa za najlepšiu možnosť. Existuje niekoľko dôvodov. Hlavným plusom stromu je jeho šetrnosť k životnému prostrediu. Strom je pre dieťa bezpečný, nie je príliš klzký a zároveň veľmi elastický. Je ľahké vybaviť túto stenu ďalšími prvkami - hojdačkami, basketbalovým krúžkom, lavičkou. Tiež v každom interiéru drevená švédska stena pre deti vyzerá celkom prirodzene.

V závislosti od typu dreva, z ktorého je toto športové náradie vyrobené, vydrží rôzne hmotnosti. Steny borovice tak môžu niesť náklad až 80 kg a buk - až 120 kg.

Nedostatok drevené stenové tyče pre deti iba jedna - nie je príliš silná, postupne sa strom začína prasknúť, spoje sa uvoľňujú a celá štruktúra sa zlomí.

kov

Kov, na rozdiel od dreva, materiál je trvanlivý a odolný. Spoje kovových častí sú odolné a vydržia dlhodobé ťažké bremená bez zmeny ich kvality. Švédske kovové steny budú trvať mnoho rokov.

Mali by byť upevnené rovnakým spôsobom ako drevené na stenu, strop a podlahu, okrem prípadov, keď je strop alebo časť steny pokrytá sadrokartónovou doskou. Vždy si môžete vybrať kompletnú sadu športového náradia, ktorá je pre Vás optimálna nielen z hľadiska plnenia, ale aj z hľadiska ceny a všetkého, čo potrebujete kúpiť neskôr.

Zanechajte Svoj Komentár