Dizajn 12 štvorcových. m. pre dievča vo veku 12 rokov

Interiér škôlky 12 námestí. m. určené pre dievča, ktoré miluje kone a hudbu. Jej závislosť sa odráža v každom detaile tejto malej miestnosti.

Takmer všetok nábytok v tomto dieťa pre 12-ročné dievča individuálne. Pódium, ktoré zaberá centrálnu časť miestnosti, je tajomstvom: nielen boxy na uloženie posteľnej bielizne, ale aj posteľ. Vo večerných hodinách, zálohy, a popoludní sa upratuje, robiť priestor pre hry. Zároveň sa neznižujú rozmery lôžka, ale naopak - v porovnaní so štandardnými rozmermi.

Stena v blízkosti výsuvného lôžka je mäkká, pokrytá prešívaným materiálom.

Hlavná myšlienka detský dizajn 12m2. m. - Atmosféra starej anglickej stajne. Dôraz je zdôraznený drevenými parapetmi, zvýrazňujúcimi „pohovku“ v strede miestnosti, rolety okolo dekoratívneho zrkadlového „okna“ nad pohovkou a veľkú fotografiu s obrazom koní.

detský interiér 12m2. m. K dispozícii sú tri samostatné zóny: vstupný priestor, kde môžete voľne hrať, a kde posteľ „odchádza“ v noci, pohovka, kde môžete sledovať televíziu a hrať hudobné nástroje, a pracovnú miestnosť, vrátane elegantnej kancelárie a veľkej skrine.

Dizajn 12 štvorcových. m. vyrobené v klasických anglických farebných kombináciách: biela, ružová, bordová, hnedá. Vstupný priestor je pokojný, takže si môžete zorganizovať nočný odpočinok.

Zóna „pohovky“ na pódiu je hlavným sémantickým prízvukom miestnosti. Dvojlôžková pohovka má výsuvný mechanizmus - v noci ju možno položiť a použiť ako lôžko pre hostí. Počas dňa je vhodné sledovať televíziu namontovanú na protiľahlej stene.

Pod TV sa hodí elektronické piano pre hudbu. Vďaka takejto organizácii priestoru deti pre dievčatá 12 rokov Ukázalo sa to veľmi nezvyčajné a zároveň pohodlné.

Dizajn 12 štvorcových. m. za predpokladu, neobvyklé pracovisko - namiesto obvyklého stola v pracovnom priestore umiestnil veľmi krásny snehobiely úrad. Veko sa zmení na stolovú dosku a úlohu stoličky hrá lavica, v ktorej sa nachádza priehradka na knihy. Na vrchole lavice - mäkký vankúš pre pohodlné sedenie.

Priestranná skriňa sa nepokazí detský interiér 12m2. m., pretože zaberá najvzdialenejší kút miestnosti, pri stene oproti kancelárii. Za ním - prechod na balkón. Okná sú zavesené na svetle bielych závesoch, zdobené modrými hranami.

Vankúše kombinujú tieto dve farby a pridávajú zamatovo hnedé, prekrývajúce sa s mäkkou stenou v blízkosti výsuvnej postele.

Osvetlenie v dieťa pre 12-ročné dievča použitím kruhových stropných svietidiel v kontrastných farbách: v priestore na spanie je červená, v pracovnom priestore je biela. V priestore pódia je atmosféra anglickej dediny zvýraznená pouličným osvetlením ako lampióny. Zo strany pohovky sú biele a nad syntetizérom - čierne.

Vnútorný balkón v detskej izbe.

Zanechajte Svoj Komentár