Dizajnová izba pre dvoch chlapcov

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Dizajnéri museli tvrdo pracovať na zmene dizajn izby pre dvoch chlapcov a vytvoriť skutočnú viacúčelovú miestnosť, v ktorej by sa mohli ubytovať mnohé rozličné zóny, ktoré sú potrebné pre dve mladšie deti.

Tam je miesto pre rekreáciu, kútik pre šport, a vynikajúci pracovný priestor, kde si môžete urobiť svoje domáce úlohy, rovnako ako miesto pre hry a, čo je najdôležitejšie, skladovacie systémy.

Pre dokonalé osvetlenie izby pre dvoch dospievajúcich chlapcov Boli použité rôzne svietidlá, ktoré sú postavené takmer kdekoľvek v miestnosti.

Centrálne osvetlenie je domáci luster vyrobený z obyčajných žiaroviek v bielych podstavcoch a šiestich červených drôtov, upevnených vo forme lúčov. Žiarovky sa rozhodli nezakryť tiene, ale nechali ich otvorené.

V tejto časti dospievajúci izba pre dvoch chlapcovtam, kde chlapci budú robiť svoje domáce úlohy, urobili LED osvetlenie v strope. Aj na strope v tejto oblasti sa nachádzajú originálne svietidlá vyrobené z tkaných rúrok energeticky úsporných žiariviek.

Na stole sú originálne červené stolné lampy. Ich svetlo vyžaruje mäkké, biele a príjemné na oko.

V mieste, kde je športový areál a zariadenie na výučbu horolezectva, svieti aj LED pásik v kovovom puzdre.

dizajn izby pre dvoch chlapcov pri veľkej televízii namontovanej na stene položte podlahovú lampu zo šedého kovu. Môže byť nastavený v niekoľkých polohách.

Na opačnej stene od televízora, v dospievajúci izba pre dvoch chlapcov, tiež visel pomerne zaujímavé svietidlo. Má dlhý zakrivený držiak, s ktorým môžete dokonale nastaviť osvetlenie pre akúkoľvek úlohu.

Na inštaláciu nábytku v dizajn izby pre dvoch chlapcov prišiel s veľkou pozornosťou. Sedadlo, na ktorom je umiestnená batéria, bolo zatvorené dvierkami MDF s vopred vytvoreným vetraním. A na oboch stranách organizované police pre skladovanie. Všetko to vyzerá ako jeden modul.

Kolmo k tomuto dizajnu, v miestnosť pre dvoch dospievajúcich chlapcovna oboch stenách zhotovené pracovné stoly, na ktorých sa jedna strana opierala o konštrukciu parapetu, v ktorej je špeciálna koľajnica a druhá hrana - na dvoch kovových podperách na kolesách. Ich povrchy sú matné biele.

Vďaka tomuto dizajnu sa stoly môžu presúvať v strede miestnosti alebo ich presunúť na niektoré steny.

Tabuľky susedia s dvoma veľkými bielymi časťami MDF materiálu. Majú dostatok priestoru na uskladnenie nielen školských potrieb, ale aj rôznych hračiek.

Osobitná pozornosť v roku 2006. T miestnosť pre dvoch dospievajúcich chlapcovsi zaslúži rozkladaciu pohovku. Pri zložení slúži ako obyčajná pohovka, na ktorej môžu deti chatovať so svojimi priateľmi.

A v čase spánku, z hlavnej časti, môžete vyvaliť druhé lôžko, ktoré zostane blízko, alebo bude prevezené do niektorého z rohov miestnosti.

dospievajúci izba pre dvoch chlapcovPod týmto lôžkom sa nachádzajú posuvné systémy na podstielku. Mimochodom, postele sú vyrobené s budúcnosťou. Ich veľkosť je zachovaná v rámci dospelého.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Akonáhle je doska, dve dosky"

Zanechajte Svoj Komentár