Dizajn detskej izby 9 námestí. m.

detský dizajn 9 štvorcových. m. bolo možné dosiahnuť expanziu priestoru pomocou pôvodného riešenia: priestor miestnosti bol fyzicky redukovaný tienením výklenku pod skladovacím systémom, do ktorého bola postavená posteľ. Na rozdiel od väčšiny týchto riešení je tu lôžko umiestnené nad úložným systémom a oplotené do strany.

ako detská izba 9 námestí. m. by mal ubytovať miesto pre hry, a stôl pre triedy, a opustiť voľný priestor tak, aby nábytok nie je v rozpore s dieťaťom, ako kombinácia skrine s posteľou vyzerá opodstatnene.

Lôžko je vybavené ortopedickým matracom, na ktorý môžete vyliezť rebrík na zákazku podľa dizajnérskych náčrtkov. Absencia nočného stolíka je kompenzovaná špeciálnymi silikónovými nástennými držiakmi, do ktorých môžete vložiť knihu.

Detské 9 námestie. m. riešené v pôvodnom štýle - pripomína hniezdo, v ktorom je príjemné byť dieťaťom. Všetko je tu k dispozícii - pohodlné priestory v skrini, kde môžete umiestniť oblečenie a hračky, miesto na spanie, ktoré spĺňa všetky požiadavky na pohodlie, pracovný priestor a dokonca posedenie pre rodičov - veľká stolička vedľa stojacej lampy minimalistického dizajnu.

Knižnica v detská izba 9 námestí. m. zostavené podľa náčrtu projektanta a má dekoratívny náter „krém“.

rozmery Detské 9 námestie. m. neumožňujú umiestniť stôl s palcami v ňom, takže stena v blízkosti okna bola premenená na stojan na notebooky, knihy a iné učebnice s pomocou sadrokartónu a vykurovacia rúra bola zamaskovaná. Batéria bola skrytá s mriežkou obrazovky.

Dizajn 9 štvorcových. m. dovoľuje do nej umiestniť dva samostatné valcové podstavce rôznych farieb. Zmieša sa s interiérom vďaka farbe, ktorá opakuje farbu stien, druhá naopak slúži ako kontrastný prízvuk.

Hlavné centrum atrakcií v detská izba 9 námestí. m. - luxusný luster komplexného tvaru, pripomínajúci hniezdo. Približne meter v priemere, ručne zbieraný z vetvičiek, medených prvkov, sklenených perál a dokonca cítil, rovnako ako skutočné hniezdo, živo ilustruje myšlienku detský dizajn 9 štvorcových. m. a vytvára pocit zvláštneho pohodlia.

Cez exotický vzhľad je luster veľmi praktický, dobre osvetľuje priestor, je celkom ľahké ho odstrániť a vysať.

Priehľadné plexisklo, z ktorého je vyrobený dizajnérsky stôl, sa vizuálne rozpúšťa v priestore bez toho, aby ho vôbec zmenšoval.

Malé rozmery Detské 9 námestie. m. S pomocou viacúrovňového osvetlenia sa ukázalo, že je trochu oprava. Stropné stropné svietidlá, nástenné svietniky v blízkosti postele, stojanová lampa pri stoličke a pracovné svietidlo vám umožnia hrať s ľahkými akcentmi, meniť priestor svetelnou hrou.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár