Interiér skrine v obývacej izbe

Malá oblasť moderných bytov spravidla znemožňuje zorganizovať samostatnú plnohodnotnú štúdiu. Pre väčšinu z nás je však potrebné miesto na prácu. Preto sa dizajnéri spravidla kombinujú obývacia izba s kanceláriouktorá vytvára príležitosť na relaxáciu a prácu v tej istej miestnosti.

Aby sa pri práci nepozorovalo nič, je potrebné nejakým spôsobom oddeliť pracovný priestor od oddychovej zóny. Dizajn obývacej izby so skrinkou zvyčajne zahŕňa také oddelenie a uskutočňuje sa s použitím rôznych techník.

osvetlenie

rozvíjanie dizajn obývacej izby so skrinkouJe potrebné vziať do úvahy, že dostupnosť dobrého prirodzeného osvetlenia pre prácu je jednou z hlavných podmienok. Pracovná plocha sa preto zvyčajne nachádza v blízkosti okna.

police

Regály vyrobené z dreva alebo sadrokartónu pomôžu vytvoriť vyhradený roh, ktorý v tomto prípade nebude úplne izolovaný, a teda neznižuje objem miestnosti. Tieto regály sa používajú na ukladanie kníh, priečinkov s papiermi, môžu byť zdobené živými rastlinami, dekoratívnymi figúrkami.

Záclony oddiely

obývacia izba s kanceláriou Môžete tiež použiť záclony, záclony - hrubé aj ľahké, prenosné skladacie zásteny. To všetko vytvorí pracovné prostredie v kancelárskych priestoroch.

Rohy a výklenky

Ak má obývacia izba výklenky alebo rohy, použite ich na pracovisku. Nábytok na mieru môže využiť čo najviac priestoru.

zónovania

dizajn obývacej izby so skrinkou Široko sa využíva aj technika vizuálneho delenia priestoru Spravidla sa používajú rôzne podlahové a stropné krytiny v rôznych zónach, tapety s rôznymi vzormi alebo farbami rôznych odtieňov na stenách alebo stavebné materiály rôznych textúr.

Stropy rôznych výšok

Docela často v interiéru štúdia v obývacej izbe používať zavesené stropy rôznych výšok, čím sa zvýrazní domáca mini kancelária. Tieto stropy môžu byť navyše natreté v rôznych farbách.

Obal inak

ak obývacia izba s kanceláriou zmysel používať rôzne podlahové krytiny. V oblasti, kde majitelia odpočinku, vhodný koberec, alebo drevenú podlahu s posteľou ležal na vrchole našuchorený koberec. V pracovnej oblasti by najvhodnejšou možnosťou bola podlaha z laminátu alebo podlahovej dosky.

stupienok

Niekedy je domáca kancelária zvýšená nad obývacou izbou pomocou špeciálne postavenej pódium, objem, pod ktorým možno použiť na uloženie sezónnych položiek, ako sú lyže alebo seytbordy.

Transfer na balkón

Ďalšia možnosť vytvorenia interiérová skrinka v obývacej izbe - pracovný priestor na balkóne. Toto riešenie je možné použiť, ak je balkón izolovaný alebo kombinovaný s obývacou izbou.

Farebné odporúčania

farba interiérová skrinka v obývacej izbe by nemal byť zrejmý, odvádzať pozornosť od práce. Pokojné pastelové farby, odtiene béžovej, šedej alebo bielej.

bytové zariadenie

Nábytok v takejto kancelárii by nemal byť ťažkopádny. Ak nie je dostatok miesta, namiesto stola, môžete sa dostať spolu s poličkou na stôl alebo zdvíhacou stolovou doskou, ktorú možno odstrániť, ak je to zbytočné. Malá pracovná stolička a police na knihy - to je všetko, čo je potrebné pri vybavení domácej mini-kancelárie.

Zanechajte Svoj Komentár