Interiér skrine v spálni

Nie každý byt môže byť pridelený samostatný priestor pre prácu, ale je potrebné zariadiť pracovisko. Štandardnou možnosťou je umiestniť niekoľko funkčných zón do jednej miestnosti, napríklad do obývačky a kancelárie. Takéto riešenie je dobré pre každého okrem jedného: obývacia izba nie je najpokojnejšie miesto v dome, a bude ťažké pracovať tam, keď je celá rodina zostavená.

Oveľa vhodnejšou možnosťou môže byť umiestnenie štúdium v ​​spálni, Vo dne je táto miestnosť obyčajne opustená a nič neodvedie prácu. Spálňa by mala byť rozdelená do dvoch funkčných oblastí: skutočný priestor na spanie a oblasť, kde bude pracovisko umiestnené.

Skrinka v spálni môžu byť rovnaké alebo môžu byť v kontraste s dizajnom priestoru na spanie. Tieto zóny môžu byť od seba oddelené pomocou priečok alebo pomocou rôznych materiálov na konečnú úpravu podlahy, stien a stropu. Zóny je možné oddeliť svetlom a farbou.

 • Vyzerá to dobre v interiéri spálne s priehradkou v tvare políc. Môžu ukladať knihy, zložky dokumentov, materiály potrebné na prácu.

Zo strany priestoru na spanie môže byť takáto priehradka použitá ako šatníková skriňa, priestor pre televízor alebo dekoratívny krb.

 • Aby nedošlo k neporiadku priestoru a opustiť príležitosť kedykoľvek kombinovať obe zóny zdôrazniť štúdium v ​​spálni Môžete použiť pohyblivé prevedenie tkaniny (zásteny, záclony). Plus takéhoto rozhodnutia je, že nevyžaduje kapitálové práce a mínus je v neprítomnosti spoľahlivej zvukovej izolácie.

 • Dobrá voľba pre oddelenie zón spálne a kancelárske - posuvné dvere zo skla alebo dreva.

 • Skrinka v spálniSpravidla predpokladá umiestnenie pracovnej plochy v blízkosti okna a priestor na spanie - v hĺbke miestnosti. To je odôvodnené, pretože práca vyžaduje jasné svetlo, ale pre rekreáciu nie je potrebná.

Pracovná plocha by mala stáť tak, aby v zornom poli osoby, ktorá sedela za ním, nepadlo miesto na sedenie - to by rušilo prácu. Tento problém možno vyriešiť umiestnením tabuľky do okna. V tomto prípade bude posteľ za pracovníkom.

 • zaujímavý dizajn skrine v spálni možno získať pomocou sadrokartónových konštrukcií, ktoré umožňujú stelesniť akúkoľvek odvážnu myšlienku dizajnu.

 • Skvelá voľba pre umiestnenie pracoviska v spálni - noha postele.

 • Zónaštúdium v ​​spálni možno rozdeliť pomocou rôznych podlahových krytín. V pracovnej časti je vhodné položiť laminát na podlahu a do spálne - koberec, alebo len použiť rôzne odtiene laminátu. Ak to nie je možné, stačí na miesto na spanie položiť načechraný koberec.

 • spálňa interiér s kanceláriou Môžete použiť farebné zónovanie. V takýchto prípadoch sa „kancelárska“ časť miestnosti používa na dokončenie niekoľkých tónov ľahších ako spálňa. Odtiene v pracovnom priestore by mali byť ľahšie, neutrálnejšie, aby neodvádzali pozornosť a nezasahovali do zaostrenia.

 • Vynikajúcim riešením je umiestniť pracovný priestor namiesto nočného stolíka. Hlavnou výhodou tejto možnosti - šetrí miesto.

 • Ak má miestnosť výklenky alebo rohy, použite ich na pracovisku. Police a dosky, na zákazku, budú môcť čo najviac využiť dostupný priestor.

 • Pracovný stôl na balkóne. Takéto riešenie je možné použiť, ak je balkón dostatočne izolovaný alebo pripojený k miestnosti.

 • Interiér spálne so štúdiom neporiadok nábytok. Najvhodnejším štýlom pre takúto „kombinovanú miestnosť“ je minimalizmus. Existuje niekoľko položiek, ale každý je pohodlný a funkčný. V domácej mini kancelárii je potrebný pracovný stôl, stolná stolička, komoda na dokumenty a papiere. Ak je miestnosť dosť malá, počítačový stôl môže byť skrytý v skrini.

Zanechajte Svoj Komentár