Interiér podkrovná izba 17 m2. m.

usporiadať spálňa v podkrovíMať veľký uhol sklonu strechy - asi 45 stupňov - je pre projektanta dosť náročná úloha. Ak vezmeme do úvahy, že výška steny pretínajúcej sa strechou je iba 140 cm a samotná strecha má zložitý tvar, ktorý ju robí nezvyčajnou pre strop, je zrejmé, že budete musieť hľadať neštandardné prístupy na využitie všetkých dostupných priestorov v miestnosti.

nadácie interiér podkrovnej spálne - veľká drevená posteľ. Má komplexné zariadenie: vo vnútri je umiestnený skladovací systém, ktorý je možné dosiahnuť iba jedným spôsobom: zdvihnutím postele. Pre uľahčenie tejto úlohy bolo lôžko vybavené výťahovým systémom.

Boli vytvorené špeciálne otvory na vetranie bielizne v zásuvkách skladovacieho systému. Zhora je posteľ opláštená látkou, mäkká a príjemná na dotyk, šedo-fialový odtieň.

Ďalším najdôležitejším prvkom dizajnu izby v podkroví - systém skladovania. Má dve úrovne, v dolnej - päť rôznych vetiev, v hornej - dve. K dispozícii sú len bočné panely - vnútri konštrukcie sú vyvýšené police, na ktorých je namontovaný televízny panel.

Na bielych lesklých fasádach systému nie sú žiadne výčnelky ani rukoväte, otvárajú sa s miernym tlakom. A aby celý systém nestratil svoj tvar na bielom pozadí, rám má kontrastnú farbu wenge.

interiér podkrovnej spálne Vyzerá to zaujímavý vintage hrudník, štylizovaný v sedemdesiatych rokoch, a zhodný s farebným systémom skladovania. Jeho prítomnosť pomáha vrátiť sa do rozkvetu Hollywoodu a predstaviť si situáciu v okolí bohémov.

Polo-antická podlaha je pokrytá kobercom, ktorého hlavné farby sú sivé a béžové, čo zvýrazňuje „historicitu“ interiéru a zjemňuje ho.

Svetelná schéma v spálňa v podkroví postavený na tlmenom svetle svietidiel, pokrytých krytmi, tienidlami a odtieňmi. Dizajnéri sa zámerne odklonili od používania smerového svetla, pretože vytvárajú ostré, kontrastné tiene, ktoré neprispievajú k relaxácii.

Aby bolo možné bežať na stenách spálňových slnečných lúčov, tam sú reflexné povrchy. Vplyv dúhovky lesk podporujú skrine v blízkosti postele. Svetlo v ich tvári odráža mnohostrannosť a udržuje brilanciu krištáľového lustra, ktorý zdobí spálňu.

Záves pre interiér podkrovnej spálne z dvojvrstvovej, jednej vrstvy - svetlého, ľahkého tylu, druhého - ťažkého taftu so zlatým odtieňom. Krásne sa prelínajú s vintage komoda a brilantným krištáľovým lustrom.

Odkvapy majú komplexný tvar, ktorý kladie dôraz na geometriu stropu a tým harmonizuje interiér.

Zanechajte Svoj Komentár