Spálňa v modrých tónoch 14 metrov štvorcových. m.

Pri vývoji modrá spálňa dizajn Autori projektu premenili jednu zo stien na skladovací systém. Táto koncepcia umožnila robiť bez oddelených nočných stolíkov a komody - to všetko zapadá do špeciálne vyrobených výklenkov vedľa najväčšieho hlavného, ​​v ktorom bola umiestnená posteľ.

Podlaha je vyrobená ručne z smrekovca, ktorý má jedinečnú textúru.

Spálňa v modrej farbe Zdá sa, že je obzvlášť ľahká a vzdušná vďaka kombinácii snehovo bieleho stropu a jemnej modrej steny. Táto kombinácia v koloristike sa vzťahuje na chlad a na zvýšenie tepla, modrá spálňa dizajn doplnená slonovinou.

Štýl modernej klasiky sa odráža v dizajne dvernej jednotky. Lesk hlavného krídla dverí, ktorý poskytuje priesvitné odrazy, je doplnený konvexnými platňami a kľučka dverí sa vyznačuje svojou milosťou.

Stylistická jednota spálne v modrej farbe zabezpečené opakovaním dizajnu dverí v hraniciach všetkých výklenkov so štukovou lištou.

Posteľ je veľká, skutočne "rodinná" veľkosť, vyrobená z odolného dreva a pokrytá ekologickou kožou, ktorá jej dodáva teplo a pohodlie. Pod posteľou - skrinka na bielizeň.

Čelo v modrá spálňa dizajn hrá úlohu centrálneho bodu interiéru a zaberá celú stenu. To vám umožňuje opticky zväčšiť výšku miestnosti. Na ďalšie zdôraznenie „kráľovnej spálne“ - postele, čelo postele bolo pokryté zamatom tmavomodrého tónu, zdobeným strieborným lemom. Dekoratívna „kravata“ na samete dodáva interiéru kráľovského luxusu a zamatový kryt zvyšuje ich zvuk.

Spálňa v modrej farbe zdá sa, že je ešte priestrannejšia vďaka zrkadlám, ktoré zaberajú voľné plochy steny. Odrážajú kvetinové vázy a vytvárajú pocit nekonečného kvetinového poľa.

Zanechajte Svoj Komentár