Interiér spálňa s balkónom 14 m2. m.

Obvykle v interiéry spální s balkónom návrhári sa snažia odstrániť stenu medzi týmito dvoma zväzkami, využite balkónový priestor ako rozšírenie miestnosti. V tomto prípade bolo urobené ďalšie rozhodnutie - balkón zostal samostatnou jednotkou, hoci jeho dizajn bol zachovaný v rovnakom štýle ako miestnosť.

Spálňový dizajn 14 metrov navrhnuté v eko-štýle. Podlaha je obložená borovicovými doskami, tónovaná v tej istej farbe, s ktorou je časť stien natretá.

Stena v čele postele, rovnako ako strop, je vymaľovaná v hlbokej farbe večernej oblohy a lemovaná pílami cédrového dreva. Sú hlavnou výzdobou spálňa interiér 14 m2. m.a zároveň - prostriedok na zvýšenie nálady a zlepšenie zdravia pomocou aromaterapie. Je známe, že cédrová borová živica, ktorá sa odparuje, ničí patogénne baktérie, odpudzuje hmyz a prispieva k normalizácii nervového systému.

Vek stromov, z ktorých boli odrezky získané, použitý v spálňa dizajn 14 metrov - asi 200 rokov. Rôzne priemery, sú umiestnené v umeleckom neporiadku. Pre-cuts oslobodené od kôry, leštené, sušené a pokryté špeciálnou zmesou zobraziť textúru stromu. Neobvyklé dekorácie zdobia spálňa interiér 14 m2. m., priblížil svojich obyvateľov bližšie k prírode, umožnil zlepšiť vzduch v miestnosti.

Posteľ je veľmi nezvyčajná interiéry spální s balkónom, Rovnako ako televízna skriňa z niekoľkých sekcií sa vznáša nad podlahou. Nie je to rušivé spálňa interiér 14 m2. m., dizajnéri ich pripevnili k stene. Nemali by ste sa starať o spoľahlivosť konštrukcie - je upevnená na kovovom ráme, ktorý má centrálnu podporu. Upevnenie na stenu môže odolať zaťaženiu pol tony. Zo strán je všetko pokryté lesklými bielymi panelmi.

interiéry spální s balkónom Veľmi dôležitým momentom je harmonická kombinácia hlavnej miestnosti s ďalšou, ktorá sa organizuje na balkóne. V tomto prípade boli na balkón privedené skriňové skrine, aby sa nepoškodil už malý priestor v miestnosti.

Samotný balkón bol izolovaný - teplá podlaha na suchom základe poskytuje príjemnú teplotu a nízku spotrebu energie. Imitácia porcelánových kameninových dosiek sa používa ako podlahová krytina.

dokončí spálňa dizajn 14 metrov premyslené osvetlenie: stropné svietidlá sú k dispozícii len na balkóne av hlavnej miestnosti sú svetlá vybavené otočnými svetlami umiestnenými na stene nad posteľou. Môžu byť poslané v rôznych smeroch, zmena vizuálneho vnímania priestoru podľa vlastnej chuti.

Zanechajte Svoj Komentár