Spálňa v podkroví

Loft štýl vznikol v čase, keď chudobní americkí umelci začali prenajímať bývanie v starých továrňach s cieľom ušetriť peniaze. Nie je príliš veľa času a tento štýl nútených situácií, diktovaný chudobou a depriváciou, sa stal módnym trendom, ktorý sa používa pri výzdobe domov bohatých občanov. Snáď "chyba" excentrických chutí a predstavivosti obyvateľov podkroví a mansardov, ktorí vďaka svojej tvorivosti premenili všetko na niečo v umení.

Obvykle sa podkrovný štýl používa v spoločných priestoroch, priestoroch pre výstavy alebo kancelárie. V domácom interiéri tento štýl uprednostňujú ministri hudobníkov a jednoducho nadaní ľudia, ktorí chcú zdôrazniť svoju individualitu a ísť za hranice každodenného života.

Celý byt, najmä ak je riešený v štúdiovej verzii, je možné vykonať v tomto štýle, resp spálňa v podkroví uskutoční.

Podkrovie znamená podkrovie, tento štýl sa vyznačuje všetkými vlastnosťami podkrovného priestoru, otvoreného muriva, odkrytých stropných trámov, obytných komunikácií viditeľných pre oko. Moderný podkrovný dizajn, možno práve preto spálňa interiér v štýle loftpoužíva iba symboliku štýlu.

Spálňa v podkroví dnes - to sú trámy na strope, drevené podlahy, omietky a maľované, alebo dokonca murivo z dekoratívnych tehál.

Podobné podkrovný štýl spálňa interiér viac ako falošný, v takýchto miestnostiach nie je dostatok hlavných míľnikov štýlu - pravdivosť, prirodzenosť textúr a nahá pravda objektov.

Vytvorenie skutočného spálňa v podkroví nestačí jednoducho investovať peniaze a očakávať očarujúce výsledky, ak sú takéto očakávania a nádeje - vyberte si iný štýl pre interiér.

Interiér podkrovia v spálni by mal byť vytvorený odborníkom, ktorý nielenže použije potrebný dekor, ktorý je uvedený v referenčnej knihe dizajnu, ale bude schopný sprostredkovať slobodného ducha spurnosti, jasnej osobnosti na jednoduchých líniách malého nábytku, skutočného muriva a trámových stropov. Bude len jedna otázka, či bude pre vás príjemné zaspať v takom dynamickom prostredí.

Zanechajte Svoj Komentár