Dizajn kuchyne v tyrkysovej farbe: funkcie, fotografie

Tyrkysová je vzácna farba, ktorú má takmer každý rád. Je nositeľom náboja pozitívnej, dobrej nálady, spôsobuje asociácie s prírodou - more, neba, drahé kamene, všetko, čo poteší oko a dušu.

Tajomstvo tyrkysovej príťažlivosti je v kombinácii dvoch farieb, z ktorých každá má veľmi pozitívne vlastnosti: nazelenalý dáva energiu a povznášajúci, modrý upokojuje a dáva pokoj mysle.

Kuchyňa v tyrkysovej farbe sa bude vždy zdať priestrannejšia a voľnejšia, nasýtená vzduchom a svetlom. Tyrkysová výhodne zvýrazňuje všetky textúry a materiály, od skla až po drevo.

Dizajn tyrkysovej kuchyne je možné vyrobiť v akomkoľvek štýle, vyzerá skvele v klasike av najmodernejších interiéroch. Tyrkysová je povinná v morskom štýle - pre ňu sú vybrané odtiene morskej vlny. Nábytok z tyrkysovej farby bude vyhovovať štýlom krajiny a Provence, ako aj gréckej verzii stredomorského štýlu.

Kuchyňa v tyrkysovej farbe môže byť doplnená o takmer všetky odtiene, a svetlo béžová, a tmavo hnedá, a slnečné zlato, a zelená, modrá a ružová, a dokonca aj červená bude vyzerať dobre.

Kombinácia modro-tyrkysovo-béžovej je hlavným interiérom v morskom štýle. Zelené tóny sú veľmi harmonicky kombinované s tyrkysovou, takmer všetky ich odtiene sú vhodné na vytvorenie elegantných interiérov. Avšak dizajn tyrkysovej kuchyne s použitím žltozelenej škáry vyzerá najštýlovejšie.

Najjednoduchší spôsob, ako priniesť tyrkysové do kuchyne je vybrať si sadu s fasádami tejto farby. Jedinou nevýhodou takéhoto rozhodnutia je, že náhlavná súprava sa dlho kupuje a bude nákladné ju zmeniť v prípade, že chcete zmeniť interiér.

Steny a podlahy v kuchyni v tyrkysovej by mali byť neutrálne, majú odtieň piesku, pečené mlieko, smotanu. Na takomto pozadí bude jasná kuchynská súprava vyzerať dobre.

Ak sa rozhodnete pre tyrkysový nábytok, neodvažujete sa, vyskúšajte si túto výhernú farbu na jednej zo stien miestnosti alebo jej časti.

Najviac štandardné a nudné, anonymný dizajn kuchyne možno oživiť pomocou tyrkysových detailov. Môžu to byť textilné prvky, dekoračné prvky, lampy, farebné riady.

Pozrite si video: Pohovka Cambridge atyp 1. (Február 2020).

Zanechajte Svoj Komentár