Interiér fialovo-biela kuchyňa: funkcie, fotografie

Kombinácia biela a fialová je ideálny pre kuchynské dekorácie. A biely vyzerá harmonicky s niektorými odtieňmi fialového radu. Dominantnou farbou môže byť ktorákoľvek z vybraných dvojíc. V každom prípade budú vhodné všetky odtiene fialovej farby: od pastelových po najtmavšie.

Ak chcete dať kuchyni pokojný demokratický vzhľad, potom je lepšie dať prednosť tmavým odtieňom fialovej. Ľahké a pastelové odtiene jeho obleku, ak chcete získať jemný a pokojný obraz.

Jedným zo základných pravidiel v dizajne bielo-fialovej kuchyne je vyváženie hĺbky fialovej palety s bielou farbou. Čím jasnejší a bohatší je odtieň fialovej, tým viac musí byť použitá biela farba. Tým sa zabráni náročnosti a zjemní a harmonizuje interiér.

Pri maľovaní stien v bielej farbe je rozumné vyzdvihnúť fialový set a doplnky. A stropné, podlahové a biele slúchadlá budú dokonale kombinované so stenami v tmavých odtieňoch fialovej. Ak sa fialovo používa šetrne, potom pomer s bielym môže byť 50 t

Voľba štýlu v dizajne bielo-fialovej kuchyne

Dizajn biely-fialová kuchyňa dobre zapadá do mnohých existujúcich štýlov v interiéri. Pre tento rozsah farieb sú najvhodnejšie štýly.

  • Provence. Útulný štýl, ktorého rodiskom je južné Francúzsko. Je neodmysliteľnou súčasťou používania prírodných materiálov a biele a fialové sú jedným zo základných riešení v tomto smere.
  • Minimalizmus. Biela a fialová gama dokonale zapadne do minimalistického interiéru, strieborné kovanie a lesklý lesk ho harmonicky zrieďuje. Takýto interiér bude vyzerať striktne a vkusne.
  • High-tech. Populárnejšia high-tech farebná schéma je čiernobiela alebo sivá, ale v tomto štýle sa používajú aj svetlé farby. Biela-fialová kombinácia bude harmonicky vyzerať v kombinácii s vysokou výrobnosťou high-tech, najmä ak farby dodajú lesk.
  • Futurizmus a Avantgarda. Oba tieto štýly sú veľmi výstredné, nemajú s nimi nič spoločné. Vyznačujú sa jasnými farbami, ktoré sa dajú úspešne použiť v dizajne bielo-fialovej kuchyne.
  • East. Stojí za to venovať pozornosť aj východnému štýlu alebo Stredomoria a Maroka. V týchto štýloch môže byť biela-fialová škála porazená veľmi dobre.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár