Kuchynská zástera z umelého kameňa

V dizajne kuchyne, umelý kameň vyzerá veľmi reprezentatívne. Materiál nie je lacný, ale je krásny a praktický. Táto zástera má vynikajúcu pevnosť, odolnosť a odolnosť voči vlhkosti a vďaka vzorovanému vzoru zástera z umelého kameňa dodá vašej kuchyni solídny vzhľad.

Jediná dôležitá nuancia pri výbere kameňa sa dá nazvať len jeho vysoká cena v porovnaní s inými nátermi na zásteru. Porcelánový kameň, tvrdené sklo alebo zástera bude stáť oveľa menej.

goodies
  • Vzhľadom na nedostatok pórov v štruktúre umelého kameňa, povrch nie je pokrytý prebytočnými vrstvami nečistôt a mastnoty a ľahko sa čistí.
  • Je možné zabudnúť na rôzne deformácie spôsobené vlhkosťou alebo pôsobením tepla na pracovnú plochu.
  • Nechoďte ďalej kuchynská zástera z umelého kameňa a všetky druhy baktérií a plesní.
  • S cieľom dať kuchyni originality a jedinečný dizajn, môžete použiť obrovské množstvo rôznych farieb a odtieňov kameňa. A farby kuchynská zástera z umelého kameňa môže byť monofónny alebo zmiešaný so vzormi, všetkými druhmi tvarov, tvarov a bodov. Obvykle sú pre zásteru z umelého kameňa zvolené monotónne bloky neutrálnej farby (biela alebo krémová) alebo impozantné a realistické imitácie prírodného materiálu (kremeň, žula alebo mramor).
  • Žiadne švy a na dosiahnutie hladkého povrchu môžete nastaviť pracovnú plochu v spoji so stolom bez švov. Tento typ montáže sa uskutočňuje bez zbytočných obložení a upevňovacích prvkov, čo poskytuje zástera z umelého kameňa hladký a plochý monolitický povrch.
  • Možnosť nainštalovať stolovú dosku a zásteru z rovnakého materiálu, ako aj pridať bar do kuchyne, umývadlo a parapety z rovnakého kameňa. Bude to veľký kuchynský interiér, kde sa textúra každého prvku spojí do jedného formátu.
  • Kameň môže byť ľahko leštený, a preto môže byť menšie poškodenie opravené za výhodnú cenu. Stopy zmiznú a povrch bude dokonalý.

To všetko nám umožňuje nazývať kameň najlepším materiálom pre kuchynský povrch. Ale stojí za zmienku a nevýhody zástera z umelého kameňa.

Po prvé - je to zložitosť inštalácie a vysoké náklady. Bez pomoci špecialistov doma môžete sotva pripojiť kuchyňu. Po druhé, kuchynská zástera z umelého kameňa zvyčajne sa vykonáva iba na objednávku.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár