Interiér obývacia izba, kuchyňa a jedáleň od Studio Design3

"Krajina odpoveď" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo má záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky snímky "Dachnaya otvet", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Multifunkčné interiéry boli vždy veľmi obľúbené, obzvlášť dôležité bolo skombinovať obývaciu izbu a kuchynské priestory v procese spájania, ktoré vám poskytnú konsolidovaný priestor, ktorý vám umožní pohodlne sa stretnúť s hosťami, tráviť čas s rodinou a zároveň jesť chutné jedlo spolu v priestrannej miestnosti.

Tu je pohľad interiér obývacia izba, kuchyňa a jedáleň v spoločnej miestnosti dizajnérskeho štúdia Design3. Celková plocha projektu je 27 m2, hlavnou požiadavkou zákazníka je jednoduchosť a stručnosť.

Nábytok bol zhotovený podľa individuálnych náčrtkov, na objednávku, s výnimkou iba stoličiek. Tak, že interiér nevyzeral príliš prázdne a studené, nie svetlé akcenty boli pridané - tienidlá vo forme kužeľov, sklenené podpery pri stole a bar pult a dizajnérske stoličky.

Sklenené transparentné nezvyčajné vázy sú tiež pridané vyvážiť prísne formy nábytku.

interiér obývacej izby, kuchyne a jedálne používa jediný štýl v textíliách, je to priesvitné, mäkké svetlé odtiene, to vám umožní vyplniť miestnosť vzduchom, a rímske závesy v kuchyni v uzavretej forme tiež plniť úlohu obrazu, siluety stromov sa objavujú cez tkaninu.

celkovo kuchyňa, obývacia izba a rozloženie jedálne navrhnuté tak, aby na jednej strane chránili oblasti od seba a na druhej strane, aby sa v prípade potreby zabezpečil maximálny prístup.

Pre zónovanie používajú dve posuvné dvere na oboch stranách stola, ktoré vám umožnia súčasne pohybovať sa po priestoroch v dvoch smeroch.

Kuchynský kút je vybavený skrinkami z laminovanej drevotrieskovej dosky, fasády sú pokryté dyhou MDF, farba dubu.

Pre podlahovú krytinu kuchyne boli použité ľahké keramické žulové obklady, veľkosť dlaždíc bola 60x60 cm.

Pre dosky použité umelý kameň. Premývacia hmota je vyrobená z rovnakého materiálu.

Kuchyňa je vybavená malým barom na rýchle raňajky alebo kávu.

Farebná schéma z kuchyne hladko prechádza do jedálenského priestoru, vďaka kombinovanému deleniu kuchyňa, obývacia izba a rozloženie jedálneDizajnérom sa podarilo dosiahnuť možnosť väčšej nezávislosti pri výbere akcentov v dvoch hlavných zónach, a tak sa pri zatvorených dverách izby líšia v štýle.

Technológia v celom priestore interiér obývacia izba kuchyňa a jedáleň, boli použité rovnaké, takže napríklad barový stôl v kuchyni je vyrobený v rovnakom duchu ako veľký jedálenský stôl v jedálni.

V celom priestore sa pridávajú prírodné akcenty a prírodné štýlové sklzy a „rustikálne“ akcenty. Jedálenský stôl je veľmi masívny, doplnený objemným trojdielnym kazetovým boxom. Štyria dospelí môžu pohodlne sedieť na tejto lavičke a na skladovanie je možné použiť aj hrudník.

Úžasné, že kuchyňa, obývacia izba a rozloženie jedálneako keby nebol zaťažený špeciálnymi skladovacími systémami, okrem skriniek v kuchyni, ale nie je to tak, veľký šatník je „skrytý“ na konci miestnosti a biely obklad tvorí potrebnú kamufláž.

Zdroj: Program reakcie krajín
Projekt: "Interiér s kužeľmi"

Zanechajte Svoj Komentár