Kuchynský kútik Kitchoo

Malá kuchynka prináša neuveriteľné množstvo problémov a šetrí aspoň málo miesta, zatiaľ čo sa do nej zmestí všetko, čo potrebujete, sa javí ako nemožná úloha. Kompaktné kuchyne Kitchoo bude schopný vyriešiť niektoré z týchto problémov. Sú vybavené všetkými potrebnými prvkami a neuveriteľne praktické.

Kompaktné kuchyne Francúzska spoločnosť Kitchoo potvrdzuje, že všetko kuchynské prvky môžu zaberať minimálny priestor. Takmer všetky modely kompaktné kuchyne vybavené sporákom, vstavanou chladničkou, mikrovlnnou rúrou, teleskopickou (skladacou) batériou s umývadlom, odpadkovým košom a umývačkou riadu, ktorá zaberá priestor rovný objemu malého komoda.

V ich kuchynky pre domácnosť Návrhári Kitchoo vypočítali všetko na mikroskopické prvky. Napríklad nedostatok pera zbaví majiteľa od zranení a modrín počas varenia v malej miestnosti. Zároveň sú všetky skrinky a police najviac prístupné, pohodlne a ticho zatvorené a otvorené.

Všetko v tejto kuchyni je vyrobené pre pohodlie klienta: doska odolná voči poškodeniu a poškriabaniu, vrchná doska s varnou doskou a umývadlom, ktorá sa ľahko čistí. Môžete si dokonca vybrať farbu prípadu.

Náklady na kuchynský kútik pre domácnosť od Kitchoo sa líši v cenovom rozpätí od 5400 do 6800 eur, v závislosti na konfigurácii. Prezentované súpravy mini kuchyne pre domácnosť môže tiež generovať koncepciu výroby nábytku tohto formátu vlastnými rukami alebo v jednej alebo inej odbornej dielni.

Foto mini-kuchyne z Kitchoo.

na foto kuchynský kútik z Kitchoo, transformácia na počítačový stôl.

Kuchyne z Kitchoo sú ideálne pre interiér v štýle loft, minimalizmus alebo high-tech.

Foto mini-kuchyne z Kitchoo v interiéri.

Zanechajte Svoj Komentár