Transformátor izby: obývacia izba-spálňa interiér 18 m2. m.

Interiér obývacia izba-spálňa 18m2. m transformované na žiadosť vlastníkov, poskytovať maximálne pohodlie v akejkoľvek životnej situácii. V prvom rade je to obývacia izba, kde sa môžete rozložiť na pohodlnú pohovku, sledovať televíziu so svojou rodinou alebo v priateľskej spoločnosti.

Obývacia izba-spálňa layout

Štýl, v ktorom interiér obývacej izby - spálňa je 18 m2. m., môže byť nazývaný moderný. Je svetlý a diskrétny, poukazuje na japonský minimalizmus. Červený kruh na stene, podobný japonskej vlajke, dáždniky ryžového papiera na paneli nad pohovkou sú rozpoznateľné znaky štýlu.

Kruh na stene, ktorý okrem dekoračnej funkcie slúži aj ako stolová doska jedálenského stola, sa nachádza na mäkkom paneli v drevenom ráme. Na tom istom paneli na druhej strane je námestie televízneho panelu.

Skriňa má tiež dve funkcie - slúži ako úložný priestor a na maskovanie vykurovacieho telesa. Druhý radiátor je uzavretý dekoratívnym sitom.

Ak chcete prijímať hostí pri stole, alebo zariadiť rodinnú večeru, miestnosť sa môže premeniť na jedáleň, preto sa zo steny odstráni okrúhla stolová doska, nohy a skladacie stoličky, veľmi ľahké a kompaktné.

V malom priestore tak môžu byť ľahko ubytovaní nielen rodinní príslušníci, ale aj priatelia a hostia.

Šatňa je ukrytá za dômyselným dizajnom: šatníková skriňa, z ktorej je posteľ na noc odstránená. Ak sa presunie, objaví sa prístup do šatne. Má vešiaky na šaty, police, pohodlné zásuvky na uloženie oblečenia.

Svetlo je realizované v interiéri obývacej izby - spálňa 18 m2. Tiež v nezvyčajným spôsobom: luster môže zmeniť svoju polohu a osvetliť buď jedálenský kút alebo pohovku, v závislosti na želaní majiteľov.

Zanechajte Svoj Komentár