Moderný dizajn interiéru obývacia izba jedáleň 23 metrov štvorcových. m.

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Dizajn interiéru obývacej izby je veľmi nezvyčajný a to je vysvetlené zložitosťou úlohy, ktorú bolo potrebné vyriešiť: v jednej malej miestnosti - iba 18 metrov štvorcových. m. - bolo potrebné umiestniť spálňu, jedáleň a obývaciu izbu a dokonca aj štúdiu.

Aby sa priestor aspoň mierne zvýšil, miestnosť bola kombinovaná s balkónom, predhrievaním - teraz bolo k dispozícii 23 metrov štvorcových k dispozícií projektantov, čo úlohu trochu uvoľnilo.

dispozície

Výsledná obývacia izba v kombinácii s balkónom bola rozdelená na dve časti priehľadnou sklenenou priečkou, ktorá sa dá odstrániť posunutím na jednu zo stien. Pomocou deliacej steny je miestnosť rozdelená do dvoch zón: spálňa so štúdiom a obývacia izba - jedáleň.

nábytok

Jedna zo stien je kompletne obsadená komplexným skladovacím systémom: zahŕňa skrine s mezanínmi a podstavcami s kyvnými dverami.

Skladovací systém pre modernú obývaciu izbu je vyrobený podľa náčrtkov a dyhovaný americkým orechom.

Dekoratívnymi prvkami sú rukoväte - obdĺžnikové tyče farebného popola.

Téma rovných čiar sa hrá v ďalších detailoch interiéru, najmä v lineárnych lampách na strope av umeleckej kompozícii drevených tyčí na protiľahlej stene.

Lôžko na spanie je oddelené od obývacej izby rozkladacou priečkou. Ak je od seba, potom v obývacej izbe, v kombinácii s balkónom, ďalšie sedadlo je tvorený - pohovka je zvýšená o posteľ, vyrobené v rovnakom štýle ako pohovka, a majú rovnaké čalúnenie.

Priame línie šatníkovej skrine a dekoratívnych prvkov sú v kontraste v dizajne interiéru obývacej izby - jedálne s ekologicky šetrnými líniami jedálenského a kávového stola.

Konferenčný stolík pri pohovke je umeleckým dielom: stolová doska je vyrobená z polodrahokamu - onyx priťahuje pozornosť nielen prirodzeným vzorom povrchu zeme, ale aj kovanou základňou v tvare koreňa stromu.

Hlavná pozornosť v moderných dizajnéroch obývacej izby poslala zaujímavý umelecký objekt, ktorý slúži ako jedálenský stôl.

Jeho „noha“ je prelamovaný dizajn, ktorý opakuje formy biologických objektov a je vyrobený z pravého bronzu. Noha a sklenená doska na nej zámerne asymetrické.

Harmonický doplnok k tomuto stolu - stoličky so zakrivenými nohami. Sú vyrobené z ocele a sedadlá sú z nylonu.

Na mieste bývalého parapetu sa objavil stôl pre štúdio: na základni okenného bloku bola umiestnená mramorová doska.

Svetlé miesto v kancelárii je žltá pracovná stolička.

Pokračovanie hlavného skladového systému modernej obývačky sa stalo skrinkou na bývalom balkóne, zmenilo sa na kanceláriu. Sú to dva, jeden - na zavesenie oblečenia, druhý - s policami na skladovanie.

Priame čiary, ktoré nie sú smerované od steny k stene, ale uhlopriečne, pomáhajú vnášať pohyb do interiéru obývacej izby v kombinácii s balkónom: parketové dosky sú položené takto, lineárne zdroje svetla sú zavesené na strope.

osvetlenie

Svetelná schéma v interiéri obývacej izby je celkom štandardná: svetelné „čiary“ na strope dávajú rozptýlené všeobecné svetlo, reflektory namontované na stene nad pohovkou zvýrazňujú trojrozmerné zloženie drevených tyčí.

Osvetlenie skríň a panelov uľahčuje ich vizuálne vnímanie a miestnosť sa zdá byť vyššia a priestrannejšia.

Okrem toho v jedálenskej skupine je zloženie závesných svietidiel s dôrazom na stred interiéru.

Na osvetlenie pracovnej plochy sa používajú bežné svietidlá vybavené samostatným spínačom.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Bionika a ergonómia"

Zanechajte Svoj Komentár