Dizajn obývacej izby v jasných farbách

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Dizajn obývacej izby v jasných farbách kombinuje dva štýly, najpopulárnejší v nedávnej dobe: je to nadčasová klasika a moderný minimalizmus.

Nábytok jednoduchých tvarov a avantgardný dizajn podlahy sú úspešne kombinované s klasickou sadrovou ružicou na strope, ktorá sa však nepoužíva veľmi klasickým spôsobom. Vychádzajú z neho dve šnúry, jedna je natiahnutá k oknu a upevnená nad jedálenským kútom, druhá k predným dverám a osvetľuje obývaciu izbu.

nábytok

Hlavným prvkom jedálenského priestoru je stôl s nezvyčajnou textúrou shagreen.

V jeho blízkosti z dvoch strán - biele stoličky minimalistického dizajnu. Eko-koža, ktorá je pokrytá, ľahko sa čistí, takže problémy v starostlivosti o stoličky nebudú.

Dizajn obývačky a jedálne ponúka iba tri stoličky, ale až desať ľudí môže sedieť pri stole naraz - zvyšok bude sedieť na lavičkách.

Na prvý pohľad dizajn obývacej izby neposkytuje skladovacie systémy, a naozaj je tu príliš malý nábytok: pohovka a jedálenský stôl obklopený z dvoch strán drevenými lavicami.

Tento dojem je však klamný. Na stenách okolo stola sa tento dizajn mení na lavice s hlbokými zásuvkami pod sedadlami. Skladá sa zo skriniek lemovaných popolovou dyhou.

Vo všetkých protiľahlých stenách pohovky sa tiahne nízka drevená konštrukcia, ktorá skrýva police pre rôzne potreby.

Hlavným dekoratívnym akcentom dizajnu obývacej izby vo svetlých farbách je podlaha z dosiek ľahkého piesku a hnedých tónov, ktoré tvoria geometrický vzor.

Proti svetlým stenám a nábytku, pohovka hlboko hnedej farby vyniká ako kontrastné miesto. To môže byť rozšírená organizovaním pohodlné postele.

osvetlenie

Dizajn obývacej izby v jasných farbách má jednoduchú svetelnú schému: dva lustre visiace nad každou zo zón majú tienidlá vyrobené zo špeciálnej tkaniny. Sú vyrobené podľa konštrukčných náčrtkov a sú vybavené difuzérmi uvedenými nižšie.

Na druhej úrovni osvetlenia - dve svietidlá na kovových základniach.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Parížsky život"

Zanechajte Svoj Komentár