Kombinovaná obývacia izba - jedáleň 18m2. m.

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Dizajnové riešenie pre kombinovanú obývaciu izbu a jedáleň sa na prvý pohľad zdá veľmi jednoduché, ale dojem je klamný: je potrebné stlačiť jedno tlačidlo, pretože lesklá sklenená stena sa náhle stane priehľadnou a do oka sa otvorí štýlový betónový povrch.

Interiér tak na sekundu mení svoj charakter z elegantných a mierne očarujúcich dám na brutálnych mužov.

nábytok

Takmer všetok nábytok pre obývaciu izbu s jedálenským kútom bol vyrobený podľa náčrtkov dizajnu.

Stolička, ktorá je nepostrádateľným atribútom obývačky, sa môže rozvinúť ako sedačka. Biela koža a leštená hliníková základňa z nej robí dekoratívny predmet.

Zdobí miestnosť a konferenčný stolík na troch nohách, vytvorených dizajnérmi špeciálne pre tento projekt.

Pre obývaciu izbu s jedálenským kútom bola zvolená rozkladacia pohovka, ktorá umožňuje usporiadať prístelku.

Na prednej stene je televízor, nad ňou polica a pod ňou veľkolepý podstavec zdobený orechmi. Neexistujú žiadne pravé uhly v ňom - ​​všetky tváre sú rezané na 45 stupňov, v dôsledku čoho to nevyzerá tak masívne.

Aby sa kombinovaná obývacia a jedáleň nezdala byť preplnená nábytkom, pod stojan bol položený pás LED osvetlenia, ktorý vytvára dojem, že skladovací systém visí vo vzduchu.

Kombinovaná obývacia a jedáleň vám umožní pohodlne relaxovať a obedovať s hosťami v útulnej atmosfére - dlhý stôl je určený na súčasné pristátie najmenej šiestich osôb.

Okolo neho - bukové stoličky v bielych obaloch.

V blízkosti okna otvorenie úspešne zapadajú do steny úzkeho šatníka. Dvere nemajú rukoväť - môžete ju otvoriť kliknutím na jednu stranu.

Priestor pod parapetom sa stal knižnicou.

osvetlenie

Všetky osvetľovacie zariadenia sú ovládané jedným diaľkovým ovládaním, čo umožňuje nielen zapínanie a vypínanie potrebných svietidiel, ale aj regulovanie ich osvetlenia. Medené popruhy zvýrazňujú jedálenský priestor žltou farbou.

Stena z matného skla má podsvietenie na úrovni podlahy a pod stropom, čo ho robí výraznejším.

Osvetlenie pod konzolou podstavca tiež prispieva k svetelnej schéme obývacej izby s jedálenským kútom.

Roh odpočinku pozostávajúci z pohovky a stoličky je osvetlený hliníkovou podlahovou lampou vytvorenou na základe dizajnérskeho produktu firmy Twiggy.

Oceľové lampy na konzole a polici umiestnili svetelný bod do svetelnej schémy.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Betón alebo sklo"

Zanechajte Svoj Komentár