Dizajn obývacia izba-spálňa 19 m2. m. v béžových tónoch

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Dizajn obývačky v béžových tónoch je úžasným príkladom toho, ako spojením dvoch veľmi vzdialených koncepcií: provensálskej dediny a írskej krčmy, môžete získať izbu v štýle škandinávskeho minimalizmu.

Na prvý pohľad sa zdá, že nábytok je príliš malý aj pre tento štýl, ktorý uprednostňuje robiť bez prebytočných vecí, ale v skutočnosti je všetko premyslené: všetok nábytok je „kocky“ jedného veľkého dizajnéra, z ktorého môžete zbierať všetko, čo potrebujete.

Nábytok do obývačky-spálňa 19m2. m. To umožnilo vytvoriť transformačný interiér, ktorý sa ľahko prispôsobí túžbam a potrebám vlastníkov, ako aj dennej doby.

Hlavným predmetom nábytku v každej obývacej izbe je pohovka, a tu to zaberá čestné miesto pri okne. Obrovská, takmer celá stena - a za ňou na oboch stranách okna sú ľahké police na knihy. Steny týchto regálov sú sklony okien, v ktorých sú upevnené žalúzie. Takže to vyzerá ako deň.

Dizajn obývačky v béžových tónoch sa v noci úplne mení. Pohovka zmizne - zmení sa na manželskú posteľ, na ktorej strane sú nočné stolíky.

Svietidlá namontované na stenách umožňujú pohodlné čítanie v posteli. Nočné stolíky - s tajomstvom: posteľná bielizeň je uložená vo vnútri.

Vľavo a vpravo od „pohovky“ sú výklenky, kde sú batérie skryté.

Krb je zvýraznený dekoratívnymi, hustými bielymi sviečkami označujúcimi „ohnisko“ - miesto pre živý oheň.

Zrkadlo nad krbom v obývacej izbe-spálňa 19 m2. m. - dvere tajnej skrinky, kde môžete umiestniť kozmetické doplnky, a portál s krbom - na použitie ako toaletný stolík, to, čo musíte mať v skutočnej spálni.

A to nie je všetko "schopnosti" krbu: obsahuje celý stôl! Portál sa rozvíja, stolová doska pozostáva zo štyroch častí, ktoré sú zavesené na pántoch a nohy v tvare písmena „P“ sú vzájomne prepojené na spevnenie celej konštrukcie.

Ďalší multifunkčný kus nábytku v dizajne obývacej izby v béžových tónoch - malá konzola pri stene. Zásuvky pod ním sú skladovacie systémy pre časopisy a knihy, ale dajú sa vybrať, otočiť - a použiť na sedenie ako stoličky.

Trvanlivosť sa vypočíta na základe hmotnosti dospelého. Okrem toho môžu byť zhromaždené v samostatnom stojane pri krbe, alebo dokonca zavesené na stene ako police - to všetko závisí na túžbe vlastníkov.

Stena vpravo od dverí „zmizla“ - nebolo možné umiestniť do nej žiadny užitočný nábytok, ako sa objavil na uličke a začal zasahovať do voľného pohybu. Preto sa dvere trochu pohli a výsledná stena umožnila vybudovať úzky (30 cm), ale veľký šatníkový priestor.

V obývacej izbe - spálňa 19m2. m. slúži ako hlavný skladovací systém. Na bokoch - police na knihy. Centrálna časť skrýva televízny panel a zvukové zariadenie za posuvnými stenami.

Mezaniny pozdĺž celej steny vám umožnia ukladať veci, ktoré sa používajú len zriedka. Aby sa priechod nezužil, museli sa opustiť vyčnievajúce rukoväte - dvere sa otvorili stlačením.

Mäkké vankúšové stoličky vám umožnia pohodlne sa rozpadnúť pred televízorom a slúžiť ako veľké hračky pre deti.

Vedľa nich je malý konferenčný stolík. Napriek svojej skromnej veľkosti nielenže zvládne svoju úlohu, ale aj zdobí interiér: spodný rám je vyrobený ručne z dubu a spracovaný prírodným včelím voskom.

Osvetliť rôzne oblasti v dizajne obývacej izby v béžových tónoch za predpokladu, osvetlenie na rôznych úrovniach. V centre - stropný luster, pripomínajúce staré svetlá používané v zámkoch. Kovaný kov v kombinácii s mramorovými odtieňmi dodáva interiéru dôkladnosť.

Zóna pohovky je osvetlená zhora tromi stropnými bodmi zo strán - dvomi nástennými lampami, ktoré v noci hrajú úlohu nočných lampičiek.

Nad hlavným úložným systémom - dve lampy na závesoch, ktoré vám umožnia rozsvietiť akýkoľvek kútik. Špeciálna výzdoba miestnosti - lampa na konzole. Toto je skutočná Provence - útulná a romantická.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Obývacia izba s trojitým dnom"

Zanechajte Svoj Komentár