Dizajn obývacej izby 14m2. so spálňou a lodžiou

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Dizajn obývacej izby 14m2. Byt bol navrhnutý tak, aby sa táto miestnosť stala nielen miestom, kde sa celá rodina môže zhromažďovať a rozprávať, ale aj kanceláriou hlavy a spálňou rodičov. Aby to všetko zapadalo do takej malej oblasti, zaujalo neštandardný prístup. Miestnosť sa zmenila na akýsi "transformátor" s veľmi neobvyklým interiérom.

Dizajn obývacej izby s loggiou pripomína čarovný les, v ktorom hra tieňov odlievaných vetvami vymyslene padne na zelenú, tkanie vo fantastických vzoroch.

nábytok

Konštrukcia obývacej izby s lodžiou využíva nábytok, ktorý sa ľahko premieňa: je to dobrá voľba v situáciách, keď vám priestor neumožňuje pohodlne vyhovieť všetkému, čo potrebujete.

Osmanský jednoduchý pohyb sa zmení na dvojité sedadlo. Tak, prechod "obývacia izba - spálňa" a späť sa vykonáva takmer okamžite.

Šatník za pohovkou je osobitným vrcholom dizajnu obývacej izby 14 metrov štvorcových. m. Stačí odstrániť jednotku - a „skrinka“ začne klesať hladko. Tento osman tiež padá, nemusí sa presunúť na iné miesto alebo zložiť ručne. O niekoľko minút neskôr má toto miesto širokú posteľ s matracom, ktorá spĺňa všetky požiadavky ortopédie.

V šatni, ako aj v kancelárii, ktorá sa nachádza na bývalej lodžii, je miesto pre osobné veci. Šatňa sa ukázala byť dosť veľká - vo výklenku pri vchode, kde je postavená, nielen dve komody, ale aj poličky na topánky a tyče na zavesenie oblečenia.

Na stenu bolo namontované veľké zrkadlo, na ktoré sa pohodlne pozeralo a okrem toho rozširuje malý priestor šatne.

Interiér obývacej izby so spálňou sa ukázal byť nezvyčajný a expresívny a zároveň funkčný z dôvodu použitia transformujúcich objektov. Napríklad, stôl môže byť buď konferenčný stolík alebo jedálenský stôl a poufs môže slúžiť ako stoličky pre hostí alebo dekoratívne prvky.

Pripojené k miestnosti lodžie má teraz kanceláriu, aj keď malé, ale vhodne umiestnené - celkom na samote, a zároveň s vynikajúcim denným svetlom.

steny

V strede kompozície je obrie strom, alebo skôr jeho "kmeň", lemované parketové dosky natreté v zelenej farbe. Vpravo a vľavo od „kufra“ - netkanej tapety s obrazom lesa, vyrobenej v striebornej farbe. Šedá stena šatne slúži ako neutrálne pozadie pre túto kompozíciu.

windows

Interiér obývacej izby so spálňou sa ukázal ako jasný vďaka inštalácii lightboxu - svetelnej skrinky. Je tenká a neblokuje denné svetlo z okna a večer sa v ňom rozsvieti osvetlenie. Okrem toho sa denný tok rozšíril vďaka zjednoteniu lodžie s miestnosťou.

Ak chcete, aby otvorenie okna vyzeralo harmonicky, je batéria pokrytá špeciálnou sklenenou obrazovkou (ďalšie spôsoby ukrytia vykurovacej batérie nájdete tu). Obrazovka je nepriehľadná, vyrobená z tvrdeného skla.

strop

V dizajne obývacej izby s balkónom, je špeciálne miesto obsadené stropom. V jeho strede sa nachádza parketová doska, ktorá pokračuje témou „kufra“ a na oboch stranách sú rovnobežne umiestnené na strope. Na svojich priesvitných paneloch aplikovaný vzor vo forme vetiev. Keď sa rozsvieti svetlo, tiene týchto vetiev padajú do miestnosti a vytvárajú atmosféru magického lesa, v ktorom slnko prechádza cez vrchol stromov k zemi.

svetlý

Z lustrov v obývacej izbe 14 m2. M. odmietol, namiesto nich pracujú plexisklové svetelné panely. LED diódy sú zabudované po obvode a špeciálne naprašovanie rozdeľuje svetlo z nich rovnomerne po celom povrchu. Vytvára príjemné osvetlenie, ktoré nevyžaduje veľa energie a je oveľa užitočnejšie pre zdravie. Vinylové samolepky na paneloch napodobňujú koruny stromov.

Okrem toho sa používa LED pásik vo výklenkoch.

V interiéri obývacej izby so spálňou sú samostatné lampy, napríklad lampičky na čítanie - to je priemyselný dizajn minulého storočia.

Na ploche je stolná lampa.

V šatni - dve dvojité svetlá.

Aby to bolo ešte viac svetlé, na pôvodnom parapete sme postavili stellah svetelných panelov: sú transparentné, so zabudovanými LED diódami a vrstvou, ktorá rozdeľuje svetlo na povrch.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: Transformátory v striebornom lese

Zanechajte Svoj Komentár