Interiérový dizajn obývacia izba jedáleň 19 m2. m.

Stropy obývačky nie sú vysoké - len dva a pol metra. Preto je hlavná farba v obývacia izba dizajn 19 m2. m. Bolo rozhodnuté vybrať si biely vizuálne rastúci objem, zvýšiť stropy a dodať pocit sviežosti a čistoty.

Na ďalšiu zmenu rozmerov miestnosti bol na stenu zavesený veľký plagát - jeho rozmery menia rozmery priestoru. Ďalej v dizajn obývacej izby Tento plagát slúži na vizuálne rozlíšenie funkčných oblastí, oddeľujúcich jedáleň.

Územné usporiadanie je tiež podporované rôznymi podlahovými vzormi, pre ktoré bol laminát „pod dubom“ položený v rôznych smeroch: v jedálenskom priestore - vodorovne a v obývacej izbe - vertikálne. Hlboká sivá farba vinteriér obývacia izba jedáleň slúži na spojenie priestoru do jedného celku a poskytuje prechod zo základnej bielej na čiernu.

svetlý obývacia izba dizajn 19 m2. m. ako základný prvok používa LED pruhy. Sú zabudované do bočných častí stropných konštrukcií av jedálni sú doplnené difúzormi.

Svietidlá nad jedálenským stolom sú vyrobené vo forme prívesných lámp z troch lôpt a predstavujú pop art, ktoré vytvoril dizajnér z Anglicka.

Nepreťažiť dizajn obývacej izbyDo uličky bol umiestnený veľký skladovací systém pozostávajúci z troch častí. Skriňa sa ukázala ako neštandardná, zmenšená hĺbka (42 cm) umožnila jej nasadenie na miesto a bez toho, aby sa museli nosiť dvere.

interiér obývacia izba jedáleň bolo možné prideliť miesto pre domácu knižnicu: jej úlohu zohrávajú regály rámujúce zónu pohovky a televízora. Sú vyrobené vo forme stĺpov, priliehajú k stropu a vizuálne ho mierne zdvihnú.

Tento efekt je podporený zrkadlovými stĺpikmi políc. Na nich sú posilnené rotačné reflektory, ktoré poskytujú dodatočné osvetlenie, ktoré sa javí ako jasnejšie v dôsledku odrazu v zrkadlách.

Nábytok v obývacia izba dizajn 19 m2. m. riešená v rovnakej farbe, má rovnakú hĺbku a perfektne sa navzájom kombinuje. Pohovka môže slúžiť nielen ako miesto na odpočinok, ale aj ako miesto na spanie hostí alebo príbuzných. Transformačný mechanizmus pohovky vydrží veľký počet demontážnych zostáv, priestranný box na bielizeň vám tiež umožní ukladať ďalšie prikrývky a vankúše.

Tabuľka v dizajn obývacej izby tiež neobvyklé, pre jeho výrobu používa umelý kameň, ktorý sa často používa v kuchyniach. V spodnej časti je skladovací systém na fľaše. Biela farba kombinuje tento kus nábytku so zvyškom.

Neobvyklá položkainteriér obývacia izba jedáleň - plastové stoličky. Zvyčajne sa používajú v záhradných alebo stravovacích zariadeniach. Treba poznamenať, že plast je prekvapivo ľahko ošetriteľný materiál, pričom je ľahký a trvanlivý. A sedenie na týchto stoličkách je veľmi pohodlné. V spoločnosti bielych plastových stoličiek bola len jedna čierna - to bol odraz umeleckej myšlienky plagátu zdobiaceho stenu obývačky.

Zanechajte Svoj Komentár