Dizajn obývačky v štýle pop artu

Zvláštnosť štýlu pop art v jeho nejednoznačnosti. Jednoduchým kusom nábytku môže byť zároveň model umenia. Tento smer v dizajne je jedným z najneobvyklejších a nestráca svoju popularitu. Izba v štýle pop-artu bude vyzerať kreatívne a štýlovo, pri zachovaní pohodlia a pohodlia.

Vytvorenie obývacej izby v štýle pop art

Odporúčania na dokončenie

  • Steny, podlahy a strop. Pop-art štýl je veľmi svetlý a emocionálny, takže potrebuje neutrálne pozadie, ktorým môžu byť steny, podlaha a strop. Neutrálne farby pri ich dokončení vytvoria rovnováhu medzi originalitou a vyrovnanosťou zložky pozadia. Najčastejšie používajú bielu alebo sivú farbu, v ktorej je možné zafarbiť celý priestor miestnosti. Tento pokojný gamut bude v dokonalej harmónii s jasnými interiérmi.
  • Textil. Textílie v obývacej izbe v štýle pop artu budú určite farebné: záclony, pohovka vankúše, prehozy. Neónové farby sú vítané pri výbere textilného komponentu miestnosti. Okrem toho môžete nezávisle šiť zaujímavé veci pre váš interiér. Na predaj nájdete materiály rôznych textúr a neobvyklých farieb.
  • Nábytok. Nábytok v tomto interiéri sa vyznačuje jasom a neštandardnými formami. S vyzdvihnutím nábytku môžete poskytnúť maximálny priestor pre predstavivosť a kreativitu: veľké mäkké pohovky, obrie kreslá, malé viacfarebné pohovky.

Umelecké predmety v interiéri

  • Sochy. Pôvod tohto štýlu spočíva v oblasti umenia, takže obývacia izba v štýle pop artu bude určite obsahovať charakteristické objekty. Sochy sú neoddeliteľnou súčasťou pop artu. V interiéri to môže byť rôzne figúrky veľkosti a tvaru, ako aj ich reprodukcie alebo fotografie na stene.
  • Pictures. To bolo s obrazmi, ktoré pop art začal prenikať do interiéru. Obrazy v tomto štýle sú vytlačené na plátne, alebo je to olejomaľba, používa sa aj tlač fotografií. Práca v štýle pop artu je ťažké nevedieť, sú odlíšené nezvyčajnými a svetlými, až po kyslé farby a neónové odtiene. Témy takýchto obrazov nie sú striktne obmedzené. Môže to byť portrét vášho domáceho maznáčika v zámerne jasných neprirodzených farbách alebo fotografie celebrít v charakteristickom farebnom umení pop artu.
  • Akcenty. Zvyčajne v miestnosti je prízvuk stena, ktorá je veľké plátno, ktoré vám umožní vytvoriť bez najrôznejších obmedzení. Môžete dať priestor svojim tvorivým myšlienkam a nezávisle dať obrázok na túto stenu, alebo sa spoliehať na známe vzorky diel v štýle pop artu. Tiež populárne riešenie pre takéto steny bude tapeta s charakteristickým obrazom pre tento štýl.

Život v štýle pop artu bude miestom osláv, radosti a umenia, jas farebných riešení a neštandardný interiér vám poskytne estetické potešenie a umožní vám cítiť slobodu vyjadriť svoje emócie.

Zanechajte Svoj Komentár